Sevdiğiniz kızın aslında öyle bir kız olmadığını öğrenseniz. :/

Öncelikle merhaba.Uzun bir aradan sonra tekrar buraya döndüm.

Şimdi ben ilk duyduğumda ne yapacağımı bilemedim oraya buraya saldırdım kafayı yedim bile diyebilirim.Aynen şöyle;

Hacıya gidip gelmiş.(Ailesiyle birlikte)

Hergün 5 vakit namazını kılan

deli dolu bir kız.

Bu kadar saf olduğunu düşündüğüm halde eski erkek arkadaşıyla yaşadıklarını duydum.Hemde sağdan soldan.Eski erkek arkadaşını çok seviyormuş.EYVALLAH.Onun gitmesini istemiyormuş.EYVALLAH

Birşeyler yaşamak istiyormuş ?! 5 vakit namazını kılan bir kız bunu nasıl kabul eder ya.Daha ben dokunmaya kıyamazken saf ve temiz olduğu için öpemezken o neler yaşamış.Ne yapayım ben : ? :(

Güncellemeler:
Abi ben kızla konuşurken kızda eski erkek arkadaşını seviyordu bana söyledi.Bende anladım o halini dedim tamam sana zaman tanırıım ben.Biliyorum sevenin halini.O sıralar işte.Bi telaşlar bir şeyler vardı üstünde.Ağlıyordu.Bana söylemiyordu tabi en yakın arkadaşı ile konuşuyordu.Ben ondan öğreniyordum bazı şeyleri çok iyi arkadaşız onunla.Sonra birgün ben gelmedim o zaman daha çıkmıyoruz ama konuşuyoruz sadece.Arkadaşı dediki yukarda konuşuyorlar.
Çıktım yukarı baktım ağlayarak geliyor.Ne oldu felan filan derken çocuğu aramaya başladım.Bulamadım.Kızda nedenini söylemedi.Mırın kırın etti felan.Aradan zaman geçti sordum.Dediki eski konuları hatırlattım o yüzden ağladım dedi.Tamam dedim.Allah belamı verseydi keşke.Sonra bir konu açıldı bir parti felan.Gitmek istedi dedimki dikkatli ol tekin erkekler yok orda.Oda tamam öyle bişi olursa zaten mehmetten(eski erkek arkadaşı) ayrıldığım gibi ordandan ayrılırım.Başka şeyler istedi ayrıldım ondan.
dedi bende bastıra bastıra söyledim bu durumu.Dikkat et felan.

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Namaz kılan insanların hepsini namuslu, iyi insanlar mı sanıyorsun sen.. Kapalı olan kızları ne sanıyorsunuz ya da tabi genelleme yapmadım istisnalar muhakkak var. Yalnız bunu kimden ve nereden duydun gerçekliğinden emin misin.. ?

4|1
    0|0
    • Eminim hemde çok.O yüzden kendime kızıyorum ya.Eski erkek arkadaşı bundan ayrılmak istemiş nedenide birşeyler yaşamamasındanmış.Kızda azcık mırın kırın etmiş sonra kabul etmiş şimdi bunları geçtim hadi eskide kalmış diyelim anasını satayım ben bunu çocuğun arkadaşının arkadaşından öğrendim ya.Sakız yapmışlar kızı.Duyduğum an vurdum anlatan çocuğa.Sinirlendim ya.

• soracağımda eminim abi ya.

• tamam :)) teşekkür ederim ayrıca

Kızlar Ne Diyor 9

• Mıs la mus la olmaz bu isler.Goz ile gorup kulak ile duymak lazım ancak ondan sonra sorgualaybilirsin gercek mi degil mi

0|1
    0|0
    • ya ben herşeyi göz arda ettim zaten emin olduğum için böyleyim ya.

• arkadaşım eğer seviyosan bunları düşünme o kız bir hata yapmş sevmş yanlmş aynı durumda senn arkadaşn kardeşn ne bilim bir yaknnda olablrdi böyle bişey yaşadı dye onu severken brakp gdeblcekmsn evet namaznda niyaznda kız bunu yaptysa eğer sencede kandrlmamşmdır bunu o nasıl yedrmştr kenedene ne pişmanlklar duymuştur eğer seviyosan kabul etmek bu kadarda zor olmamalı kız bir hata yapmş eğer sevyosan bide onun açısından düşün iyi karar ver insanlarn sözlerne kulak asma kalbni dnle.

0|1
    0|0
    • Hayır ben herşeyi unuttum sadece onu dinledim kaç ay.Sonra aramız bozuldu kulaklarımı,gözlerimi,ellerimi bir açtım.Sadece ona bağlanmışım herşeyi unutmuşum.Hemde herşeyi.Gözlerim kör olmuş.Beni parmağında oynatmaya bile başlamış.Bi küsmeler bir barışmalar bir özlemeler. Bende insanım neden başıma bunlar geliyor ki ?

• bak arkadaşm parmağnda oynatmak flan yanlş kelimeler bnce eğer sen izin verrmessen kmse bunu yapamaz sen sevgnide göster ağrlğnda koy bak o zaman parmağnda oynatma kalyomu ? bu kadar sevdysen eğer bu kızı sırf böyle bir dedikodu duydn dye nasl bu kelimeleri konuşturuyosun burada. o kadar geçrdğn zamanadamı saygn yok bnce iyi düşünmelisn dediğim gbi bu durumda herkes olabllrdi ne karar vermek istyosan önce onunla konuş bide onu dnle belkide herşey değişcek çok güzel olcak blemessn

• haklısın belki.belkide değil of bilmiyorum ama eminim ya anlatamıyorum size.İçimde bir his felanda değil bu.Ben bu kızla konuşmaya başladığımdada kulağıma gelmişti aynı şeyler.Anlatamıyorum galiba size of.

• şu inançla yaşananları bir tutuyorsunuz yaa...sayıp sövmek istiyorum..onlar robot sanki.

bir de nasıl oluyor da sağın solun lafı sevdiğin insandan önce geliyor.

1|1
    0|0
    • ya bilmiyorum belki çok saçma davranıyorum şuan ama eminim yani sinirden ne yapacağımı bilmiyorum ya.

• Allah'a havale et böylelerini

0|1
    0|0
  • peki bunlari önceden sana kendisi anlatmış olsaydı durum degişirmiydi?

0|1
    0|0
    • bu kadar kızmazdım en azından geçmiş derdim biraz tepkim olurda haliyle.Ama bu kadar yayılması hemde böyle birşeyin çok sinir çok.

• aslında bunlari onun agzından duymadıgın için,kandırıldıgın için kızgınsın

haklısında

• evet ben onu soracağım bunu.Ne kadar emin olsamda içimde hala bir umut var lütfen yalanlasın kabullenirse hayata felan küserim ben.Bidaha toparlanamam ben :( Çok zor off

• Baskalariyla oyle seyler yasiyormus.

Senin opmene izin vermiyor? :/

O_o

0|1
    0|0
  • gerçek olup olmadığını sor eğer gerçekse de bırak onu. yalan söylemiş işte sana

0|1
    0|0
    • Ya kendinden duysam bu kadar kızmam belki te anasının. Töbe çok sinirliyim ne yapacağımı bilmiyorum inan.

• yinede bir konuş kızla ya. olmuyor diyorsan ayrıl

• peki saol.

• hacı hocadan korkcaksın asıl sen parayla imanın kimde olduğu belli olmaz

3|1
    0|0
  • salla gitsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• öyle bişey olsaydı senin gibi roman yazmaya başlardım ben de ) A.K.V.

1|1
    0|0
  • Çevremde çok var tanıdık aklı sıra başı kapalı, 5 vakit namazında.Sonra? Sevgilisine çırılçıplak fotoğraf. ? Sen hani namaz kılıyodun, başın kapalıydı bacım? Ben şahsen böylelerinin aileleri tarafından baskıyla başını kapattığını, namaz kıldığını düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Geçmişini bu kadar kurcalama

Yaşadığı şeyler olup bitmiş geri dönüş var mı hayır

Senden sonrasına önem ver, ona göre ölç biç tart

Herşeyi iki bacak arasına mal etmeyin

Arada ne yaşanmışsa doğrusu yanlışı tamamiyle bilemezsin

kuracaladıkça canın sıkılır

gerçekten seviyorsan sevdiğine sahip çıkmayı dene

0|1
    0|0
    • kardeşim denedim sorun benim bunu tee küfür etmek istemiyorum ama tee arkadaşının arkadaşından öğrenmem.

• Eee ne demişler imanla paranın kimde olduğu belli olmaz.

0|1
    0|0
  • Kardeşim öncelikle hoşgeldin.Ve okadar uğraştın ve çıkmayı başardığın anda bunları duyduğun için üzüldüm.

0|0
    0|0
    • h.b kardeşim bendiss sorma hiç sorma bak nasılım anlatamam ya.Sen biliyorsun neler yaşadığımı.Şu an çok mahcup hissediyorum böyle bir konudan açtığım için.

• Mahçup hissetcek birşey yok be kardeşim.Hayat mk senide böyle sınıyor dmeek ki.Ee sonuç hala devam ediyormusunuz ?Şu an acını tahmin edemiyorum nasıl bir hayal kırıklığı yaşadığını. :/

• Demek ki namaz kılan şeytan bile varmış, vay be :/

1|1
    0|0
  • tamam doğru haklısın olanlar olmuş ama sen silip herşeyi yeni baştan başlayabilirsiniz ama kızın niyeti ne onu pek çözemedim seninle tanıştıktan sonra olan şeyler değil herhalde

0|0
    0|0
  • Kızın isminin baş harfi M ile mi başlıyor kardeş.

0|0
    0|0
  • Namaz kılandan korkacaksın bu devirde o hale getirdiler !

1|1
    0|0
    • sorma ya.

• :D güldürme gerçekten .

• La bir citroen . Ben imamları hiç sevmem ateist filanda değilim .

Yükleniyor...