Facebook yorumları ? haksız mıyım siz ne düşünüyorsunuz

Tek derdi Facebook’a, oraya buraya koyduğu fotoğrafın alacağı beğeni ve yorum sayısı olan kızları anlayamıyorum cidden, bu kadar boş musunuz yani? Verecek hiç bir şeyiniz, paylaşacak hiç bir düşünceniz yok mu? Sadece tüketici misiniz yani? Sadece size yapılan iltifatlar, gelen ilgi mi sizi siz yapan? Yarın o yaptığınız aşırı makyajdan yüzünüz sarkınca, ya da bir yerleriniz pörsüyünce ne yapacaksınız peki? O zaman nasıl ilgi çekeceksiniz? Karşınızdaki insana vereceğiniz tek şey cinselliğiniz, görüntünüz olmasın lan. Boş insanlar olmayın, kitap okuyun, kendinizi geliştirin, bir şeyler üretmeye çalışın. Mal gibi yaşamayın ... diyeceğim bunlar..

Güncellemeler:
iyice bir doldum sanırım bu yapmacıklıktan...

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• O değilde ben ağzını burnunu yamultup ayy çok güzel oldum diyen kızları anlayamıyorum hayır g*tüme benzemek için bu kadar uğraşıp sonra güzel oldum demiyorlar mı?

0|0
    0|0
    • iyice doldum harbiden .. kız olmaktan utanıyorum ya böle kişiler oldukça..

Erkekler Ne Diyor 8

• senı bu konudan dolayı tebrık edıyorum yanı nedır bu ben de anlamıyorum yok anlık begenıler yok paylasmalar resımlerı nedır anlamadım bunlar 10 yıl once yasasa sanırım kahırlarından olurlerdı

0|0
    0|0
  • katılıyorum yararı kadar zararı var bu feysin. kızlar daha çok şımardı bir sürü arkadaşı oluyor burunları kalkıyor evlenmiyorlar

0|0
    0|0
  • Evet o kadar boşlar...

Beyin bedava...

0|0
    0|0
  • Ben onlara ergen diyorum . Yaşı büyük olsa bile beyni ergen olanlarıda var bunların.

0|0
    0|0
  • bu kızı kıskandığında düşünemiyorum.

0|0
    0|0
  • sanal ortam her şey sanal...fişi çekince herşey bitiyor...

0|0
    0|0
  • helal olsun sanaaa helal olsunnnnn ! :D

0|0
    0|0
  • link

:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu diyorum: link

0|0
    0|0
  • +10000 :))

0|0
    0|0
  • yalnızca göz boyuyorlar.yanlarından geçsen dönüp bakmazsın bile.ama beceriyorlar doğrusu.aklım almıyor :/

0|0
    0|0
  • evet cunum haklısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...