Biraz daha uzarım diye body yapmıyorum

Body yerine yüzüyorum biraz daha uzamak için yaşta 19 oldu sizce ne kadar uzarım düzenli yüzüyorum 4 cm daha uzarmıyım bu arada boy 1.74

Güncellemeler:
sanırım yanlış anlaşıldım ben body yapıyorum boy uzatmak için demedim yüzüyorum, body yapmıyorum diyorum

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ya işte bilgi böyle birşey bir basketbol takımının yıldız alt yapısınedena birileri spor salonuna gelmişti hocanın Türkiyede dereceleri olduğu için ondan program alıp öyle çalışmak istiyorlardı

hocaya senin sorduğunu sordular ellerinde 30 kilo bile ağırlık olmayan barla

hocanın cevabı çok netti sanki çok kilo kaldırabilecekmiş gibi sormuyor musunuz?en az ağırlığın hatta ağırlığının 2 katı kaldırırsan boyunun uzamasına engel olursun demişti

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Body yapma zaten engeller yüzmeye devam et kıkırdakların kapanmamışsa uzarsın 2-3 cm daha.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• evet uzarsın gibi 4 cm .ama belli olmaz bazıları 25 ine kadar uzuyo bazıları 15 ine kadar genetik kodlarını bilemediğimiz için tam bişey diyemem .ama çoğu erkek 21 ine kadar uzuyor.

0|0
    0|0
    • ben sana şu bilgileri veriyim belki söyliyeceğin bişeyler vardır. babam şuan 1.67 falan ama gençliğinde 1.70-1.71 falanmış amcalarımda 1.70 civarı. Annem 1.64. Dayım 1.77 Amcamınoğullarında 1.75,1.77 var ve beni 1 senedir görmeyenler biraz uzamışsın diyolar yani uzamam durmadı gibi geliyo

• hayatta hiç birşeyin garantisi yoktur

• başka ne tavsiyeler verebilirsin bu konuyla ilgili?

• Çok zor, bu yaştan sonra. Body boy uzatmaz. En fazla 175 olursun

0|0
    0|0
  • arkadaşım body boy uzatmaz hatta ağırlıklar boyunu hafif kısaltabilirde...

0|0
    0|0
  • belki 1.75 olabilirsin ama belki doktora gözük ne söylerse o dur 4cm cok zor ama imkansız hatta

0|0
    0|0
  • body etkilemez

0|0
    0|0
  • ya kişiden kişiye değişiyor o. mesela ben yıllarca basketbol oynadım 18 yaşımda 1.180 di boyum

23 yşımdayım 1.81 oldu daha da uzamaz artık . Demekki basketbol olmasa bende 1.75 falandım

0|0
    0|0
Yükleniyor...