Yeryüzünde kalan tek kadın/erkek cinsi siz olsaydınız ne yapardınız?

Tekrardan selamlar...

Bugün fantastik sorulardan gidiyorum... Diyelim ki bir virüs yüzünden mensup olduğunuz cinsiyetin bütün yaşayanları öldü ve geriye karşı cins milyonlarca, hatta milyarlarca insana karşı tek cins olarak sadece siz kaldınız.

Tabir-i caizse gezegenin artık tek popüler insanı sizsiniz. Lady Gaga bile toprağa karışmış. Hele Messi'nin youtube'daki golleri bile tık almıyor artık. Herkes sizin peşinizden koşturuyor (haliyle). Yakaladıkları yerde sıkıştırıp öpmek istiyorlar. Fakat tüm bunlara rağmen yaşamak için bir şekilde dış dünyayla etkileşim şart. Bu durumda ne yapardınız?

Sosyal mesajlı Dipnot: Ölüm bir kurtuluş değil.

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• :) sanırım bir kişiyi seçer onunla evlenirdim :)) yalnız bu süper bir fırsat biliyo musun :D sevdiğim kişinin kaybetme korkusu oldğndan çok çok ilgili davranacak süper bir koz :D

0|0
    0|0
    • Pes artık! Böyle durumda bile kıskanılmayı umursuyorsun. O kadar adam, sevgilini sağ bırakır mı sanıyorsun? =D Adam senden önce, kendini kaybetme korkusunun çaresine kafa yorar emin ol. =D

• :D yok be o kadar da değildir :D

• Musa asasını fırlattı ve dedi ki kardeş kardeş yaşayın.

0|0
    0|0
  • basına eşcinsel olduğumu açıklardım :D

0|0
    0|0
  • OMG.

O_o

0|0
    0|0
  • demirden ev felan yaptırırdım kendimi korumam gerek

0|0
    0|0
  • Düşünmesi bile iğrenç. Bilmiyorum napardım.

0|0
    0|0
  • kılık değiştirirdim

0|0
    0|0
  • hahah ben düşünemiyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eşeklere saplardım <3

0|0
    0|1
  • Niye bir şey yapayım niye totomu kaldırayım madem tekim peşimden koşsun avratlar :D

0|0
    0|0
  • Düşünmesi bile korkunç

0|0
    0|0
Yükleniyor...