Kaşar kız/erkek kimdir ?

Sizin kaşar kız/erkek tanımınız nedir ? Düzgün bir şekilde cevaplarsanız sevinirim

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• her kıza yavşayan erkeğe kaşar erkek denir ...

her erkeğe yavşayana da kaşar kız denir ...

ikisininde elinden telefon düşmez ...

ikisininde ilk anlatacağı konu kendileri övmeleridir ...

uzak durulması hatta bir ortamda görüldüklerinde terketmeniz önemle rica olunur :D

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• toplumun ahlak anlayışına uçan tekme atmış insanlardır..

eski ahitte tanrıların ateş yağdırdıkları sodom kentinden kurtulan tek kişi olan oryantal hazalı adem olarak kabul ederler...Hz Hazal görüşlerini müritlerine o çağlarda gizliden gizliye yaymaya devam etmiştir..kendi aralarında yaptıkları ev ayinleri ile inançlarını pekiştirmiş çileli yollardan geçip günümüze kadar ulaşmışlardır..

günümüzde gizlenmeye gereksinim duymadan yaşamlarını sürdürmektedirler..

ilişkilerini genellikle mutlu sonla bitirmeleri en belirgin özellikleridir..

seviyorum onları <3

0|1
    0|0
  • insanları peynir katagorisinde sınıflandırmam ama sevgisinden önce cinselliğini konusturanlar karaktersiz geliyo bana

1|0
    0|0
  • en az pisuvar kadar penis görüpte hala bakireyim diyen hatunlara kaşar diyorum.

0|1
    1|0
  • insanları peynir kategorisinde gören biri değilim.

2|0
    0|0
  • Duygusal yoksunlukları sebebiyle insanları meta olarak gören ve ona göre yaklaşan tüm hareketleri bayağılık kokan insanlardır.

0|0
    0|0
    • daha kötüsü yaşanan duygunun arkasından söyleyen hemcinsinde var.

• Ne diyebilirim ki insanlar çok adileşebiliyorlar.

• Kasar kiz olayları yerli yerinde oturtamayan eline yuzune bulaştıran, kafası bek çalışmayan kızdır, aynı özelliklere sahip diğer bedene farklı şekilde güzel bir çok yalıştırma yapılabilir.

0|0
    0|0
  • Seksi aşksız yapandır

0|0
    0|0
  • Selam ben rokfor.

1|0
    1|0
  • Kaşar olacaksan da en iyisi ol!

0|0
    0|0
  • taze kaşar mı eski kaşar mı iki şekilde söylenir :)

0|0
    0|0
  • kaşar kız aynı anda 5-10 kızı idare edebilme yeteneği olan kıza denir

0|0
    0|0
  • kadının kaşarı adamın yavşahının ben taaa bilmem ne ederim:)

0|0
    1|0
  • Kaşar bir peynirdir. Eskisi yenisi vardır.

0|0
    0|1
  • Kaşar kız duydum ama erkek ilk defa duyuyorum.Kolay elde edilen kızlara denir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• başkalarının sevgilisine yawşayanlar kaşardır :D onlarla çıkan erkeklerde kaşardır:D bu ikisin toplamı da o*lar cemiyetidr:D:D:D

2|2
    0|0
  • herkese vermeye dünden razı olan kız tipidir.aslında kaşar kız varsa kaşar erkekte vardır. erkeğe aslan,kaplan derken dişisine kaşar deniyor.:)

1|1
    0|0
  • İnsanları kayıranların diğerlerine taktığı hoş olmayan yakıştırmadır.

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olduğu halde başka erkeklerle arasını yapmaya çalışan bir yedeğim olsun zihniyetiyle hareket eden ve özellikle yedekte tutmaya çalıştığı erkek benim hoşlandığım çocuksa o kız kaşardır hatta alasıdır.Bekareti katmadım araya kaşarlık davranışla oluyor bence bir zara bakmıyor.

0|0
    0|0
  • kaşarisistan'da yaşayan vatandaşlardır :)

0|0
    0|0
  • kaşar demek kaşınan demek, kaşıyan bulana kadar kaşınır da kaşınır

0|0
    0|0
  • bende kimlere dendigini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • gösterip elletmeyen kızlar kaşardır..gösterip elleten kızlar kaşardır...bu liste uzar gider

0|0
    0|0
  • kızları kaşar olarak yaftalayan zihniyete kafam girsin.

3|0
    1|0
Yükleniyor...