Kapat

Anathema'nın angelica şarkısının kemanlı olan parçasını bulamıyorum..youtube'ta hep gitarlı olan var..

arka fondan ve nakarattan sonra bir solo var..ben bu şarkıyı ilk dinlediğimde kemanlıydı o solo..sonra uzun bir süre geçti dinledim açtım youtube'tan ve kemanlı olan şarkıyı hep gitar solosuyla dinledim ve solistin seside değişik.bi türlü bulamıyorum o kemanlı olanı..bulan veya gören var mı..? WANTED!

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ekolayzırlı ve oynatma hızı değiştirilebilir bir player edin yavaş çalınınca acıklı gibi duruyor ekolayzır da gitar sesini kemanmış gibi değiştirebilir

ilk radyodan dinlediysen radyoda dj büyük ihtimalle oynatma hızını ve ekolayzır ayarını kafasına göre ayarlamıştır o radyoyu arayıp sorabilirsin ama Türkiye'de zor bu işler

bak aşağıdaki iki seslendirmenin oynatma hızları biraz farklı kulak varsa anlarsın

link

link

bütün versiyonları tek tek açman dinlemen lazım

burda keman var ama işine yaramaz

link

bu da çellolu

link

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• sanal ortamda o parcayı bulamadıysan ne diyeyim yani

0|0
    0|0
  • bir gece yarısı o şarkı dünya üzerinden silindi vincent'in ses telleriyle oynandı :)

şaka bir yana youtube da ilk çıkan hali benim albüm çıktığı gün aldığımda dinlediğim hali... şarkıyı karıştırıyor olmayasın ya da dinlediğin ses sisteminden dolayı o kısmı keman zannetmiş olmayasın?

0|0
    0|0
    • o stüdyo halini beğenmiyorum..o kemanlı olanı dinlediğimde gitar solosu yerine keman vardı ve solistin sesi daha acıklıydı..ilk o halle dinledim :(

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...