Kapat

Tesadüf mü yoksa ben mi üzerime alınıyorum?

sevdiğim adamdan ayrılalı 3 ay oldu. Sadece 1kez konuştuk beni çağırdı ama yanına gidemedim.çünkü bana yanlış kelimeler kullanmıştı. yapamazdım. he neyse ben onu facebooktan silince beni engellemişti ayrıldıktan hemen sonra. ama böyle arada onda bundan bakardım facebooka geçengün kafama koyduğum için unutmayı facebookta profilimi aramaya kapadım sadece arkadaşlarım görüyo .2gündür böyle şimdi şeytan dürttü başka adresten girip baktım oda kendini aramaya kapamış. 2 gün önce açıktı. bu sadece bi tesadüf mü yoksa üzerime mi alınıyorum?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim millette amma facebook bağımlısı ve meraklısı oldu.

La hangi soruyu okusam içinde illa facebook var, bırakın şu Zuckerberg'in kıçı kırık sitesini.İlişkileri gerçek hayatta yaşayın, pek güvenmeyin bu facebook'a.

Her geçen gün sanala dönüyor hayatlarımız.

Aha buraya yazıyorum bir gün kimse dışarı çıkmayacak, herkes her şeyini sanalda yapacak.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• tesadüf değildir seninde onu bulmanı istemiyo işte gayet

0|0
    0|0
    • demek ki beni aramış bulamamış sonra kendini kapamış

• Tesadüf olamaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • aslında bende merak edıyorum bu bu konuyu benı zafeceden sıldı kavgadan sonra ve profıl fotosu hıc degıstırmedı 1 aydır ama ben ne zaman degıstırsem bakıyorum oda degıstırıyor bende tesaduf dıyorum ama 5-6 kere olu ben degıstırmessem oda aynı sekıdle duuruyor ben degıstırdım gun kendısıde degıstıryor oda benımı ızlıyor sızce yoksa tesadufmu dıyecegım ama bu kadardaa olmaz sanırım :)

0|0
    0|0
    • bilmem ki acaba ben mi kuruntu yapıyorum anlamadım

• bende oyle dıyordum ama 5-6 kez oldu ve artık desaduf olmadıgını anladım 3 ay degısmeyen foto su ben test ıcın degıstırdıgımde 1 saat ıcındedegıstı son olarak benı engellemıstı bırde bence test et sende foto degıstır yada aramaya ac kendısıde yaparsa aynbı gun yada yakın zamanda takıptedır

Kızlar Ne Diyor 5

• Tesadüf

0|0
    0|0
  • Kimin ne hali varsa görsün bırak Allah ii insanlarla karşılaştırsın:)

0|0
    0|0
  • Tesadüf olmayabilir...

0|0
    0|0
  • belki aramada bulmak için sadece arkadaşlar veya sadece ortak arkadaşlar olanlar için yapmıştır

0|0
    0|0
    • soruyu tekrar okuyabilir misin?

• sende cevabı tekrar oku :)

• ben okuyorumda anlayamadım.aramaya ben kapadım herkese profilimi 2 gün önce sadece arkadaşlarıma açtım aramaya onun açıktı herkese şimdi baktım başka birinden o da kapamış herkese diyorum ki bu bir tesadüf mü yoksa ben mi üzerime mi alınıyorum..

• Tesadüf degil. Büyük ihtimalle sürekli senin profiline bakiyordu, sende kapatinca o da kapatti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...