Hayatınızdaki insan kim ve onu kazanmak için neler yaptınız?

İnsan kaderini kendi çizer. Eğer peşinden gitmezsen onu yaşayamazsın. Görünüşten bahsetmiyorum yani davranış, kişilik açısından hayalinizdeki erkek/kız kimdir? Ve onu kazanmak için neler yaptınız?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukça tripleri olmasında, biraz da kafası çalışsın ve çok romantik düşünebilsin kafi. Sevgi sadakat vs bunları saymıyorum çünkü bunlar ilişkinin devamlılığı için olması gereken şeyler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• odak noktam da ki kişi 0, kazanma çabasında bulunduğum bir hayal, yaptığım şey ise şu an için zamana yayarak geleceğime birşeyler katmaya çalışmak gerek iş gerek eğitim yönünden

Cut.

1|0
    0|0
  • Olmadı olmaz olmayacak da. Herkes iki yüzlü herkes yalancı herkes kendini beğenmiş ve umursamaz. Böyle insanların arasında yaşıyorken nasıl olur da birine guvenip onu kazanmaya çalışırım? Bana kültürü uyacak ben biber gazı yerken yanımda olacak ben onu koruyacağım. Temiz ve dürüst olacak. Beni sevecek beni hiç bırakmayacak da ohoo... Var mı böyle birisi yok. Ben yalnız yaşar yalnız ölürüm :(

0|0
    0|0
  • zeki birisi olması tek tercihim insan zeki ve aklı başında olduktan sonra hiç bir sıkıntı kalmıyor

1|0
    0|0
  • Hayalimde çapulcu bir bayan var

0|0
    0|1
  • hayatımdaki insan kız arkadaşım. ve bana aşık. ben de başkasına platonik olarak aşıktım. benim gibi üzülmesin diye aşkımdan vazgeçip beni seveni aşkım yaptım.

0|0
    0|0
  • ona kimsenin yapmadığı şeyleri yaptım ama :)olmadı artık kızlara hiç birşey yapmıyorum dha iyi sonuçlar alıyorum :)

0|0
    0|0
  • hayalimde kimse yok hiç de aşık olmadım hayatımdan memnunum hiç çekemem kadın dırdırı ;)

0|0
    0|0
  • sadece blöf yaptım başka hiçbişi yapmadım

0|0
    0|0
  • Kazanmak istiyorsam kendimi kaybetmeye razıyım o derece..

0|0
    0|0
  • hayatımda kımse yok amaolursa buyu fedakarlıklar yaparım ...

sevi fedakarlık ıster

0|0
    0|0
  • benim sevgilim annem, baska bir kadina yer yok bende...

0|0
    0|0
  • Çapulculara cevap yok.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• İlerideki sevgilim icin bol bol şınav cekiyorum.kiligkkgkgkgl

2|1
    0|0
  • çook fedakarlıklar yaptım dediği herşeyi yaptım hiç sözünden çıkmadım çok sevdim hiç üzmedim sabrettim herşeyine anlayışla karşıladım en kötü sözlerini davranışlarına iyilikle karşılık verdim bekledim mutlu ettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...