Karşınızdaki insanın niyetini nasıl anlarsınız?

bır kızı veya erkeği nasıl denersınız yanı nıyetını ne gıbı sorularla anlayabılırız ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• hangi konuda ki fikrini öğrenmek istediğime göre değişir bu :)

0|0
    0|0
    • amacını yanı cınsellık mı yoksa duygusal bıseymı dusunuo

• 2 3 ay mı yanı kısa bı sure degılmı bu

• bu herkesle olmaz seçeceğin kişiyi iyi tanımak gerekiyor bir adam zaten kendini 1 ay içinde belli eder eve gittiklerinde de hemen küt diye kendilerini yatakta bulmayacaklar harf yetmedi yazamadım eve giderler film izlerler sarılırlar beraber uyurlar cinsellik şuan şu saatte olsun demekle olmaz o kadar ince bir nokta ki o bir anda iki kişinin isteğiyle gelişir tabii bu nokta da erkek dikkat edecek kıza zarar vermeyecek asla

• Efendım bunu zaman gosterecektır

0|0
    0|0
  • öğrenmek istediğin şey neyse o konuyu ona aç yani sen şöylemisin böylemisin falan değilde mesela cinsellik içini sennle çıktığınımı düşünüyorsun o konu hakkında konuş soru sor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kızlar soru sormaz hacı, davranışlarından çıkarmayı bırak nefes alıp verişinden bile olayı kestirebilirler :) Manitan çok tutucu ve sen onu, onunla cinsellik amaçlı birlikte olmadığına inandırabilmen için erkek arkadaşınla buluştuğunda o elemana ne kadar nötr isen, o kıza da o kadar nötr kalabilmelisin. kızdan sinyal aldıkça açılmalısın, yavaş yavş usul usul :)))) Ha baktın sinyal gelmiyo devreler kurumuş örümcek bağlamış, rahat bırak o kızı başka kapıya yollan!

0|0
    0|0
  • benden neden hoşlanıyorsun dediğimde, sana karşı içimde farklı bir çekim var temalı bir saçmalık uyduruyorsa, muhtemelen eski sevgilisini kıskandıracaktır, derhal uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Bakarım alnına çizgiler söyler bana neler yaşamış neler yaşatmış

0|0
    0|0
  • emin ol bunu sorularla anlayamzsın onu deniceksin bunu benden iyi bu forumda kimse bilemez emin ol

0|0
    0|0
  • kardeş bu biz erkeklere göre değil biz çakmıyoruz bu soru yanıt olaylarından. kızlar profesyonel o işte. selam demendeki tonlamandan bile ses/duygu analizi yapıp o gün işte kavga edip etmediğini anlıyor düşün yani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...