Son günlerin acımasız gerçekleri

Bazen herşey yolunda gitmez,anlaşamazsın.Bitiremesende,adını koyamasanda eskisi gibi değilsindir.Sürekli tartışırsınız.Karşındakinin şirinliğini,masumluğunu gözünüzde yitirmemesi için elinizden geleni yapsanızda o buna bozulabilir.Bazı şeyler yanlış anlaşılır.Hep iyi hatırlamak için onu kaybetme pahasına savaşırsınız.Ve şuanki gibi acı çeker ne yapacağınızı bilemezsiniz...

Aşkı için canı yananların nasıl geçiyor?Şu an için öneri verebilir misiniz?Her an birşey yapabilirim.Uykum yok hatta hiçbirşey yapasım.Daha taze yaşananlar.Bir yardım etseniz.İyi geceler.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu çok zor bir durum karşındaki insana alışmışsın o gözünde dokunulmazlığa sahip olmuş ama zaman geçtikçe bir bakıyorsun senin yerlere göklere sığdıramadığın o insan canını en çok yakan kişi olmuş.

Bazen düşünüyorum karşımdaki insana hayalimdeki kişiyi yüklüyorum sanırım. Beğendiğim birine hayalimdeki karakteri yerleştiriyorum ve bu da zaman geçtikçe canımı acıtıyor.

Emeklerim boşa gitti diyorum, boşa vakit harcadım diyorum, yazık oldu zamanıma diyorum hatta kendime acıdığım bile oluyor ama unutma kötü biten ve acı veren her olay daha sağlam ayağa kalkmayı öğretecektir.

0|0
    0|0
    • bitmedi henüz ama bitmiş kadar acı çekiyorum şuan.Ne yapayım?

• Seni bu kadar çok üzen biri var karşında. 2.5 senelik bir ilişki bitirdiğimde ölüyorum sanmıştım. Ama bak ölmedim aksine şu an çok iyiyim. O dönem sürekli mutsuzdum. Sürekli uyumak isterdim sürekli yüzüm asık olurdu.

Benim dediklerimi de iyice bir düşün. Aynı okulsa ne olmuş? Sen bitirmeyi istedikten sonra aynı sırada oturmak bile zor olmaz. Umursamazsın çünkü.

• önerilerin için sağol ama onunla sonsuza kadar gitmek istiyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 hafta oldu sevgilimden ayrılalı. seviyorum hala. sesi kulağımda mesela :) ama ayrılmayı isteyen bendm. ama olması gerekn oldu diyerek sineye çekmeye çalışıyorum. mutluyum üzülmüyorum dyerek kendmi teselli ediyorum. herşey geçecek. dünyanın sonu değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• link ben bunu dinliyorumm

0|0
    0|0
Yükleniyor...