Herşeyi en başından analtıyorum yardım edinn

sevgilimle tanıştığımızda 2 yıllık ilkişkisi vardı bitirdiğini söyledi ama bitirmediği çıktı binbir yalanla yalvarmaylaa affettirdi kendini sonra bir hafta boyunca hep tartıştık.ayrılmıştık zaten sonra. kardeşim hasta ameliyat olacak bir daha yürüyemeyecek dedi biliyordum hasta olduğunu .bugn tüm gün resmen ağlayarak annesinin babasının üstüne yemin ede ede. boyunca yalvardı bana .saatlerce konuştuk. eski çıktığının ahını almamak için onla konuşacağını söyledi .sonra aradan 2 saat geçti kız aradı beni sonra benim yanımda şu an diye. sonra telefonu ona verdi oda bitmemişmiydi zaten ilişkimiz dedi büyük bir soğukkanlılıkla tüm gün o yalvarmamış gibi. bir erkek bunu neden yapar ?

Güncellemeler:
amaaaa bilmiyordum çıakrken ilişkisi olduğunuuu en başından yalan söylediii

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Başından beri seni gerçek anlamda sevmediği için. Sen sadece onun için bir hevesten ibaretmişsin biraz acı ama gerçek bu..

0|0
    0|0
    • ama ağlayarak yalvardı ben hep bitirdiğimde bugünde askere gideceğim herşeyi yoluna koyacağım gitmeden önce ciddi bişeyler yapalım diye yalvardı .ben onu terketmiştim tüm gün ağladı yaa. şimdide sanki o değilmiş gibi davranıyor

• O da onun karakteristik bir özelliği demek ki.. O isteyerek yakalanmamış sen yakalamışsın ve sen terk ediyor durumunda olansın. O da kaybetmeyi hazmedemeyen tiplerden ki bu şekilde davranış sergilemiş. Ve ayrıca bilmiyorum aranızda yaşadıklarınız ne boyutta derin. Eğer varsa bir çıkarı bunları da göz önünde bulundur derim...

Erkekler Ne Diyor 7

• ilahi adaletten başka bir cevap bulamadım, sen birinin ahını alınca senden çatur çutur çıkıveriyor nedense acısı

1|0
    0|0
    • ben kimsenin ahını almadı benimle çıkarken ben hiçbirşeyi bilmiyordumkiiii :'(

• Prensip yoksunluğu haci.

0|0
    0|0
  • Bir erkek neden yapar değil soru neden senin seçtiğin erkek bunu yapıyor ? Seçimlerinde bir arıza mı var?

0|0
    0|0
  • sonuna kadar okuyamadım ama yalanla basladıysa bır ılıskı surmez.

0|0
    0|0
    • okudum da kız verdı galıba ona oda ona kostu ne la bu dallas gıbı.

• Karaktersizliğinden

0|0
    0|0
  • karaktersiz ya. salla gitsin. kurtulduğuna şükret.

0|0
    0|0
  • kız kışkırtıyor onu işte anlamaya çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şerefsiz olduğu için..senin onu başta affetmen hayat..

0|0
    0|0
Yükleniyor...