Hiç unutulamayan o ilk an? Hayatınızın aşkıyla hayallerinizdeki tanışma şeklinin nasıl olmasını isterdiniz?

Muhtemelen çoğunuzun hayatına birsürü insan girip çıkıyor, ta ki kaderimize yazılmış o kişi karşımıza çıkana dek, Sorum hem kızlara hem erkeklere, doğru kişi diyebileceğiniz adamla veya kadınla hayallerinizdeki tanışma şekli nasıl olurdu, hiç unutulmayan o ilk an, yeri ve zamanı mesela, hayalgücünüzdekileri soruyorum...

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tanışmış olmam önemli benim için , nasıl , nerede , ne şekilde olduğunun hiçbir önemi yok .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :)biarz cocukca olacak ama ben hep böyle yaylada kaldigim zamanlar hayal kurardim..iste asik olacagim erkek geliyormus komsu evdenmis biseye ihtiyaclari varmis. beni görüyormus ilgisini cekiyormusum. iste ilk bakista etkileniyormus.bende cilve yapiyormusum. o gün öyle geciyormus aklindan cikmiyormusum.sonra iste konu acip konusuyormus yolda yürürken rastladigimizda. sonra öyle mektuplar falan öyle tipik bi hayal kurmustum ilk aklima o geldi yazdim:)

0|0
    0|0
    • :)), çocukca mocukca hepimizde vardı yani, çok değişikmiş seninki... :)

• saçmalama ne olur, çare çok nasıl gidersin?

istediğin her şey sanki yok, değer mi dersin.

başkaları bilmez, görmez o nasıl bir duygu,

al elini kalbime bir koy, işte gerçek bu.

her yer soğuk hep karanlık,

kendi kendime tarifsiz.

ayrılmamız çok gereksiz,

şimdi uzaktan sebepsiz.

biri bana gelsin, o da sensin,

beni kırmış olsan da..

ikimiz de aşık, bir tek farkla;

benimki senden biraz fazla

0|0
    0|0
    • tamam soru güzel değil anladık ta, ne gerek var dinlediğin şarkıyı gelip buraya copy paste yapıyosun ! :)

• Hayal kurmuyorum, tadı kaçmasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şöyle olmasını o kadar çok isterdim ki : Didim'deyim.Denize geldim yüzüyorum.Yüzerken biraz derine daldım.

Baya yüzmüşüm derinde.Artık çıkma zamanı.Çıktım yüzeye pufff .Bir nefes aldım kafamı silkeledim. Birde baktım ki o . Tam göz göze gelmişiz. Bana gülümsüyor ♥

0|0
    0|0
  • hayatımın aşkıysa hiç önemi olmaz nasıl tanıştığımın

0|0
    0|0
Yükleniyor...