Cevaplarınıza yorum gelmeyince ne düşünüyorsunuz?

İnsan gibi cevap veriyorum sorulara, tınlayan olmuyor

İroni yapanlara hak vermiyor değilim,

Erkekler genel olarak kızların cevaplarına yorum atıyorlar buda aklımda direk başka şeyleri çağrıştırıyor

En azından ayıp olmasın diye teşekkürler diye yorum atılmalı, haksız mıyım?

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 19

• bu hayatta yalnız olduğumu

0|2
    0|0
  • Erkekler genel olarak kızların cevaplarına yorum atıyorlar bir kızın sorduğu en abes soruda 15 erkek cevap yazarken bir erkeğin mantıklı sorusuna 5 cevap

0|3
    0|0
  • Bizim damızlık erkekler var,sadece kızlara cevap yazan cinsten.bir kız sorusuna cevap en az 10 erkekten geliyor.Ama erkek soruları genelde boş kalıyor.Buda kızların g... fazla kalktığından.

Ayrıca,bu sitenin amacı sorulara cevap alabilmek,birilerine yazılmak değil!Adam gibi cevap vermeyeceklerin bu sitede ne işi var anlamadım.

0|2
    0|0
    • sorunun cevabını kendin vermişsin :)

tamam arkadaşlık kurulabilir falan ama ciddiyet bekleyip gerçekleştirmeyenler garip hakkat

• İnsanları önemsemiyorum ki cevaplarını yorumlarını önemseyeyim.

0|1
    0|0
  • Genelde geliyor. çokta önemli değil açıkçası

0|2
    0|0
  • site çoğunlukla ince düşünceden yoksun insanlarla dolu olduğu için bu durumu yaşıyoruz kardeşim.. gerçektende soruyu soran erkek ise, sadece kızların cevaplarına değer veriyorlar. bu onların düşüklüğü bence, ben takmıyorum şahsen

0|2
    0|0
  • En gereksiz yorumlarıma cevaplar gelir, gereksiz gereksiz. Fakat bişeyi anlatmaya çalıştığım yorumlarda bir Allahın kulu yazmıyor.

0|2
    0|0
  • Hiç öyle birsey beklemiyorum ben zaten /ben cevaplara yorumları ilginc bulduklarımın altına kendi düsüncemi atıyorum sadece :))

0|1
    0|0
  • Keşke yardımcı olmasaydım diyorum. Gebersin.

0|1
    1|0
  • acı yok rocky :D

0|1
    1|0
  • Haklisin yobazlik yapmamali

0|2
    0|0
  • Ben şahsen cevap veren herkese teşekkürler demeyi ihmal etmemeye çalışıyorum :)

0|1
    0|0
  • daha soru sormadım, kötü bir durumsa soru sormıcam :/

0|1
    1|0
  • Yorum gelmediğini düşünüyorum.

0|1
    1|0
  • yzmak zoruna değil bazı sorualra cevap yağıyor bazende istedigi cevabı almıyor insalar

0|1
    0|0
  • Herkese benden +1

0|0
    0|0
  • Aklıma bile gelmiyorki :D Yorum gelirse bldirimi görüp okuyorum zaten, bildirim gelmeyince eski cevaplara dönüp bakmam.

0|0
    0|0
  • ağlıyorum

0|0
    0|0
  • yanlız ve iyice hayata küsüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...