Dost hayatı yaşadığınız birisi oldu mu hayatınızda ?

Olduysa ne kadar sürdü ? Karşı tarafa karşı ne hissettiniz duygularınız aşka doğru kaydı mı yoksa onunla olan niyetiniz hep ortadamıydı? Sorunun gayet açık olduğunu düşünüyorum seviyeli bir şekilde cevap verirseniz sevinirim.Sizinle başlangıçta dost hayatı yaşayan bir kıza zamanla aşık olma olasılığınız var mıyoksa kesinlikle olmaz o kız basittir diyemi düşünürsünüz ? Ben bu şekilde bir ilişkiye başlamak istiyorum kendime bağlayabilirmiyim diye merak ettim cevaplarınız için teşekkür ederim.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun sonunu bildiğimiz için pek aşka doğru ilerlemiyo ama hoşlanıyosun

0|0
    0|0
    • peki ne kadar sürer sence

• Sana bağlı birbirine ihtiyac duyduğun an bir bakmışın yanyanasın ama sonu iyi bitmiyo...kendinede yazık etme

Erkekler Ne Diyor 5

• İlişki bu niyetle başlamışsa giderek aradaki sevgi artmaz azalır zor

0|0
    0|0
  • bağlayamazsın sadece keyif almaya bak çok baglanma

0|0
    0|0
    • peki sence uzun süreli olurmu

• sen devam ettirdiğin sürece uzun sürebilir ta ki arkadaşın eşine yakalanıncaya kadar yani bu durumda elemanın becerisine kalıyor 2. durum sen ayrıl ondan diye baskı yapmaya başlarsan en kolayı senden ayrılmak olacaktır 2 durumda kötü

• seviyeli bir şekilde devam ettik seviyeli bir şekilde ayrıldık 3 ay falan sürmüştü

0|0
    0|0
  • Olmadı öyle birşey ama sende varsa bilemem .

0|0
    0|0
  • bırak konuşmayı şimdiye kadar hiçbir kıza 1 metreden fazla yaklaşmadım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bi arkadaşım vardı yaklaşık 7 ay arkadaştık hatta dosttuk ve birbirimize çok bağlıydık,sonra çıkmaya başladık 6 ay kadar çıktık ayrıldık,1 yıl unutamadım.

ilk başlarda o bana karşı bişeyler hissediyordu,kesinlikle olmayacağını söyledim,bi kaç ay sonra onu aşırı sahiplenmeye ve kıskanmaya başladım.sebebini anlayamıyordum meğersem ona karşı hissettiklerim başkaymış,aradan 2 yıl geçti ama hala düşününce ona aşık mıydım seviyor muydum bir karar veremiyorum.

erkekler vakit geçirmekten hoşlandıkları kızların basit olduğunu düşünmezler diye tahmin ediyorum.

ve son olarak çok düşünme herşey olacağına varıyor :)

0|0
    0|0
    • Soruyu soranın dost hayatı derken kast ettiği bu değildi sanırım :)

Yükleniyor...