Pazar günlerinizi nasıl geçirirsiniz?

Pazar günleri benim nezdimde haftanın en tuhaf ve yalnız günüdür. Pazar günü olunca ne yapacağımı şaşırırım bazen. İki seçeneğim vardır. Ya akşama kadar uyurum ve kalktığımda temizlik yapar, film izlerim. Ya da erkenden kalkar, bir yere yolculuğa çıkarım. Ama odamda kalamam. Ruhum her zamankinden daha fazla daralır ve sebepsiz yere hüzünlenirim. Peki siz de Pazar sendromu yaşar mısınız? Pazar günlerinizi nasıl geçirirsiniz?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen paylaşıyorum duygularını.pazar günleri benim için de tuhaf geçer ve ruhum daralır.haftanın en kasvetli günüdür benim için de.En çok cuma günlerini severim.Rabbim boşuna mübarek kılmamış cuma gününü hakkaten cuma gününün ahengi,havası bambaşka.o lezzet başka hiçbir günde yok.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Kışın genelde evde geçer. Pazar günüde erken kalkarız ailece. Erkenden kahvaltı yaparız brunch tarzında çayımı içerim rahat rahat. Sonra bol köpüklü şekersiz Türk Kahvesi ohhhh :) sonra Gazetenin bulmacasını kurcalarım. Yazın mutlaka helikopteri uçurmaya giderim piste. Mevsime göre değişiklik gösterir program

0|0
    0|0
  • Ya evde ya dışarıda geçer .

0|0
    0|0
  • şuam olduğu gibi her pazar gününü çalışarak geçiriyorum:) hatta haftanın her gününü çalışarak geçiriyorum :))

0|0
    0|0
  • sahile indim kahvalti etmek icin. icerde yer yoktu bahcede oturdum. kicim dondu.. sonra da eve gelip senin sorularini yanitliyorum su an gordugun gibi. havalar biu isinsa artik yaaaa...

0|0
    0|0
  • cewap werenlerin hepsi pc baSINDA takılıyolar :D

0|0
    0|0
  • öğlene kadar uyku, 5e kadar pc, 9a dışarda, sonra yine pc yatak :D

0|0
    0|0
  • pazar Türk insanının fobisidir. evet pazarları sevmeyiz millet olarak. hatta tatil olduğu halde sevmeyiz. ama ben işim gereği çalışmaktayım maalesef.

0|0
    0|0
  • eğer hafta içinde çok yorulduysam evde geçiririm ya da bazen yaramazlık yaparım anlayın artık kaçamak :)

0|0
    0|0
  • tüm günü evde pinekleyerek geçiririm

0|0
    0|0
  • Çalışıyorum bugün ama genelde dışarı çıkıp gezerim.

0|0
    0|0
  • yatarak

0|0
    0|0
  • çalışarak:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• şuan çok yanlız hisettim kendimi sarıldım telefona sevgilimi aradım.. sabah tartışmıştıkta biraz seni çok seviyorum aşkım dedim.. dinlediğim şarkı yüzünden hepppp

link

mahvetti beni

0|0
    0|0
  • Final ve vize haftam olmadığı sürece dışarıda geçiririm.

0|0
    0|0
  • Ayda bir kezde olsa ofise gelir çalışırım.Diğer pazarlarımda da katiyen evde durmam.

0|0
    0|0
  • diğer günlerden farklı değil benim için..zamanın insan eliyle parçalara ayrılmış hali benim için bir şey ifade etmiyor.gayet ilkel bir anlayışla yaşıyorum.mutlu ya da değilim.ilkel insan kendini modern insan gibi "bu gün çok sıkkınım ,bu gün çok mutluyum "gibi kalıplara sokmaz demi .

0|0
    0|0
  • sadece pazar günü tatil yapıyorum çoğu zaman onu bile yapamıyorum o yüzden değerli istediğim kadar uyurum evden dışarı asla çıkmam kahve sigara kitap film keyfime bakarım

0|0
    0|0
  • genelde evde bütün haftanın yorgunluğunu atmaya çalışmakla geçer. varsa planım değerlendiririm.

0|0
    0|0
  • pazar gunlerını kaldırsınlar nefret edıyorum yanı o derece

0|0
    0|0
  • ev PC dinlenece.

0|0
    0|0
  • Evde pineklerim.

0|0
    0|0
  • geç kalkmak, uzun süren, keyifli ve her zamankinden daha özenli bi kahvaltı, demli çay, gazete, hava güzelse yürüyüş, değilse kahve+film, televizyonda anlamsız zaplamalar, gece behzat ç.

1|0
    0|0
Yükleniyor...