Doğanın aşkın adaletsizliği mi bu?............................................................................

biz değer veririz onlar gider biz severiz onlar gider biz ilgi gösteririz onlar gider arkalarına bile bakmaz sadece yapamıyorum olmuyor der çeker gider burada yanlış kişiyi seven yanlış kişiye değer veren mi suçlu arkasına bile bakmadan çekip giden mi ? 1 hafta önce el ele gezersin mutlusunuz öpersin başını omzuna koyar 1 hafta sonra toz bulutu gibi uçar...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• yanlış insanlara verilen ve sonuç olarak boşa gıden değer.. insanlar öylesine acımasız olabılıyor ki.. ama suç yanlış insana değer veren de yanı bızde.. o hayatına kaldığı yere devam eder, biz buralara başlık açıp yardım beklerız milletten..

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin o tür insanlardanda korusun hepimizi..

0|0
    0|0
    • amin demekten başka birşey bulamıyorum

• olsunlar bakalım vicdansız olsunlar bunun örnekleri var ama Allah tarafından cezaları da var yaşadıklarımı anlatsam anlarsın yani

• tahmin edebiliyorum yaşadığın acıyı çok zordur eminim ama güçlü olmak lazımsın seni yıkmasına izin verme daha karşına kimleri çıkarırı güzel Allahım.

Erkekler Ne Diyor 1

• suc seven ınsanda kardes..ah su askı kafadan silme diye birsey olsa bütün parami veriririm

0|0
    0|0
    • keşke dedgın gıbı aşkı kafadan sılmenın yolu olsa keşke :)

Yükleniyor...