Cumartesi gitsem mi gitmesem mi kararsızım.

arkadaşlar sevdiğim hala aşık olduğum bir insan var 3 yıl oldu ayrılalı 1 sene kadar çıktık tabi o bana yalnış yaptı. önümüzdeki cumartesi ablasının çocuklarının sünneti var ve bizde davetliyiz aslında görmek çok istiyorum zaten bir kaç kere hamle yaptı ama belli belirsiz yaptı yani anlayamadım ne yapmak istediğini o yüzeden geri dönüş yapamadım. ama çıkarken ayrılmamak için her seyı yapmıştım. şimdi gitsem mi gitmesem mi görünce yanıma gelip konuşur mu ya da uğrasam duruma göre kalksam falan bı akıl verin bana :(

Güncellemeler:
yada şöyle sorıyım geldiğinde bana ayrılırken yaptığı gibi sertçe reddediyim mi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İçinden Ne Geliyosa Öle Yapıcaksın Bizle Alakası Yok Kardeşim :)

0|0
    0|0
    • kararsızım fikir almaya çalışıyorum :(

• Yardımcı Olduysak Ne Mutlu Bana :))

• :))

Erkekler Ne Diyor 2

• O seni görmek istiyor bence git

0|0
    0|0
    • yok o çağırmadı onun ablasıyla bizim mahlleden biri evli o yüzden çağırıldık yani haberi yok geliceğimden

• ilk hamleyi ondan beklicem ben asla bişey yapmam zaten birde başladıgındamı gideyim yoksa agırdan biraz zaman getikten sonramı gidiyim bir de bu son :) bizim şarkımızı caldırsam ne düşünür tabi ben söyletmicem baskasına söyletiricem çalgıcıya söyletip calınca ayy meraktan ölücem :)

• Sen gitme ama ilgide gösterme ama sevdiğini de belli et

• git git kesin gitt

0|0
    0|0
    • barışma sansımız yok sadece benimle konuşur mu? yoksa ona bir zamanlar bana yaptıgı gibi s... mi çekeyim

• rica ederim teşekkürü bana son durumları bildirdikten sonra edersin :D

• temam :)))

Kızlar Ne Diyor 1

• git gııııız yoksa içinde kalır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...