5 Kg vermek istiyorum.

Gerçekten tam 5 kg fazlam var. Boyum 160 kg 58. Eylüle kadar nasıl veririm hızlıca evde duruyorum kardeşimi bakıyorum. Dışarı çıkamam :(

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bende almak istiyorum sen onu bana ver kabulumdur sdhakd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 3 öğün dengeli beslen ve tatlılardan artı beyaz unlu gıdalardan uzak dur.

0|0
    0|0
  • netten bak egzersiz falan verirsin nolacak sanki

0|0
    0|0
  • Bol bol yürü bence... En güzeli o :)

0|0
    0|0
  • aslında koşa bilsen daha faydalı olur sana yemene dikkat etmen lazım o zaman az az sık sık ye diyolar ama ben de kilo verdim boyum 1,74 kilom 87 idi şimdi boy 1,75 kilo 69 bende nerdeyse hiç yemek yemeden her gün koşarak spor yaparak evde verdim

0|0
    0|0
    • Süper ne kadar bir zamanda

• ben verır mıyım 5 kg eylule kadar

• 1 ayda 5 kilo verilir de asla spordan taviz vermemen gerek

• kilo büyük sorun ama çözümü oldukça basit,girişleri kapat,kilitle.

0|0
    0|0
  • evde kcük egzersizlerle ve az yiyerek verrsin.

0|0
    0|0
  • sen vermek istiosun ben almak için 2 seneden beri uğrasıorum yine aynı.

0|0
    0|0
  • bence kilon normal ama 55 olsan tm olur 3-5 kilo vermek zor değil yemene dikat et olursun

0|0
    0|0
  • evdeysen cok zor.

0|0
    0|0
  • 15 gün 5 kilo 3 günde 1 kilo zor be senin işin allah kolaylık versin ne diyim

0|0
    0|0
  • Setler halinde mekik çek..

0|0
    0|0
  • yemeyerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• seker, tuz, kati yaglardan uzak dur.

sabah kalktiginda bir bardak su ic... sonra iki dilim kepekli ekmek ye.. yaninda zeytini peyniri domatesi yumurtasi...

öglen sadece bir cesit karbonhidrat.. yani.. ya ekmek yiceksin, ya makarna, ya patates ya da pilav.. yanina izgara et... tavuk... balik vs vs...

aksamda mümkünse gec saat.. yani yatmadan yarim saat önce falan salata ye.. cesit cesit salata al.. salatan icin sos al.. rengarenk olsun.

bol bol su ic... ve aksamlari en az haftada 4 gün yarim saat bile olsa hizli yürüyüse cik.. bol bol su tüket...

ben bunu uygulayarak 2 ayda 18 kilo verdim... ama malesef kullandigim ilaclar sonucu yarisini yine aldim.. kullanmadigin bir ilac yoksa cabuk verirsin

0|0
    0|0
  • Kilon çok fazla değil aslında ideal ama 55 olsan daha iyi olur tabi. 3-5 kilo vermek kolay. Gazlı içecekleri bırak özellikle kolayı. Beyaz ekmek yerine kepek ekmeği ye. Yemeklerde sadece zeytinyağı kullan ve porsiyonları biraz küçült. Örneğin 6 yemek kaşığı 1 porsiyon eder. 6 öyemek kaşığını geçmemeye çalış. Ayrıca her öğünde yoğurt ye yağ yakıcı özelliği var. Çikolata,pasta,kek türü şeyleri sadece ay da 1-2 kez ye. Tatlı ihtiyacını meyve ile karşıla. 5 kiloyu 1 ay da rahatlıkla verebilirsin.

0|0
    0|0
  • her şeyden önce yediklerine dikkat etmelisin ve evde yapabileceğin ufak çaplı egzersizleri dene internetten çok rahat bulabilirsin

0|0
    0|0
  • yemeyi kes madem evdesin. sebze ye ekmeği kes. akşam yemekleri 6dan önce 3 kaşık ye. verirsin

0|0
    0|0
  • dans et.herişini hareketli ve dans ederek yap.2 öğün ye bol ılıksu iç.bol bitki çayı iç.

0|0
    0|0
  • hamur yeme, spor yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...