Vücut geliştirme sporu yapan bayanlar

gerçekten çok merak edıyorum.her yerleri kas.. acaba göğüsleri de sert mi yoks bizimkiler gibimi ? umarım kimse yanlıs nalamaz sadece merak edıyorum ve asırı agır zor bır spor kadının saglıgına olumsuz etkisi varmı

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim Salonda 1 Tane Bizimle Çalışan Abla Var cable crossover Yparken Gözüküyo Ama Enlemedigimiz İçin Bileyemeyiz Ama Normal Kızlara Karşılık Çok Taş Yani Vucudu Bu SPoru Yapması Gerek Bence Bayanlarında Biz Erkekler Nasıl Eziyt Çekiyosak Onlarda Çekmeli Bence :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kadın dediğin kaslı olurmu ya etli butlu olur

0|0
    0|0
  • Göğüs dokusu genellikle yağdan oluştuğu için göğüsler genellikle küçük oluyor kadın sporcuların vucüt geliştiren kadınlarda zaten çoğunlukla kasdan oluşmuştur göğüsler

0|0
    0|0
    • sert o zaman

• Serttir diye tahmin ediyorum zaten göğüsleri vücut yağ oranı az olduğundan küçük oluyor genellikle

• evet gergin yani her tarafı dik diyebiliriz.. bir sporcu olarak söylüyorum kafadan değil yani

0|0
    0|0
  • gögüsler buyuk oranda yag dokusundan oluşur çok spor yaparsan küçülur yag stokları azaldıgı için ama yag dokusu sertleşmez

0|0
    0|0
  • Onun farklı yontemleri var . Kararında yapınca çok güzelleştiriyor.

0|0
    0|0
  • okadar kas yapmaları mümkün değil ki hormon almadan.

0|0
    0|0
  • yo değil ama ne iblim isteyen yapar

0|1
    0|0
  • bizim salon da kickboks cu bir kız var dı gidip bir bakıyım , pardon soruyum :D

0|0
    0|0
    • vücut geliştirme dıyorum kıck boksçu dıyorsun daha okudugunu anlayamıyorsun

• bilmesek konusmayız demi , ben çalıoşırken bana kösterdi omuzunu ve sırt kasını ben eritmeye çalışıyorum , sen yapmaya çalışıyosun diye.senn kickboks çuda kas olmaz felan mı sanıyon amk cahili.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır kadınların sert olmaz..biraz dikleşebilir belki..

Erkeklik hormonu almak lazım sert olması için

0|0
    0|0
    • yarışma fotolarında falan asırı sert duruyor sankı boye erkekleınkı gıbı ama bıraz daha cıkıntılı sok oldum :D yanı gerek var mıacaba bu kadar yapmaya abartı bence daha guzel sporlar var

• yok isteyen yapıyor işte:)

Yükleniyor...