Adam beni aldattı, mesajlarını gördüm başka kadınlarla ne olacak?

okuyunca mal gibi kaldım öyle lan ben bu adamın bişeyinide eksik etmedimg*toldum sadece...kaç yıllık bir evlilik bitecek..1 çocuk var ortada ..eve almıyorum,neymiş senden başkasın agönlüm kaymamışmış..o mesajların sonu zaten oraya gidiyor yazmadıkları halt yok..bide gitmek astemiş yanına kadın kabul etmemiş ...yazık oldu ne diyim ... ne olacak?

Güncellemeler:
bide geldi ayağıma kapandı,o an midem bulandı ,nefret ettim attım kendimi başka yere gitti..bu üçüncü affedişim..ve artık böyle güvensiz sürmez bir hayat..her an yapabilir çünkü mail ve face şifresini kırdım herşey ortada..takip ediyordum uzun süredir zaten...ama yinede mahkemede rezil etmiyeceğim,çocuk var bilmesin..yeminler ediyor senden başkasını sevmedim düzeni bozma diye ..ben bozdum sanki anasını..sinirlerim altüst durumda..

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• Eksik etmediğin için öyle...Eksik edeceksin ki düşünecek problemleri olsun, ona buna şeyi kalkmasın.

2|0
    0|0
    • Düzeni bozan kendisi. Şimdi boşanmanın suçunu senin üzerine de atar o. Erkek ya hani, ufak tefek şeyleri olur güya...Sen kadın olarak görmezden geleceksin ki, düzen bozmayan olsun ismin. Yolla gitsin, ortada onun gibi çok var.

• Onun sevdiği şey o düzen. Seni sevse kıyamaz arkandan iş çevirmeye.

• gatantisi yok artık,affettim tekrar takrar oldu,bişey yapmadım görmedim diyor ama ben kırıp şifreleri gözüne sokmasaydım,gidecekmiş kadının yanına..şimdi zor onca yık alışmışlıklar var ama çcuğuda düşündüm o yüzdendi.ayrılacağım.

Erkekler Ne Diyor 17

• Boşan napıcaksın başka..

Mesajları sakla donuna kadar alırsın.

0|0
    0|0
    • göt etti beni zaten de çocuk var mahkemede öğrenirse ne olacak? mesajları gözüne soktuğum arefe günü silmiş..facede silinen mesajlar geri alınabiliyormu bilmiyorum.

• facebook'la iletişime geç anlat durumu vardır belki bir çözümü

• çorbayı içerken üstüne dökmüş anlasılan ilk denemesi. al karsına adam gibi konus sonucları bir bir anlat eminim anlayış gosterecektır,

0|0
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun ihanet gercekten cok acı bisey anlatmayla anlatılacak bir dert degil öyle insandan uzak olacaksın

0|0
    0|0
    • öyle..affettik ama 3üncü ve yola gelmedi,demek affetmekte yaramıyormuş..teşekkür ederim sağolun.

• Boşa gitsin :)

1|0
    0|0
  • saçmalama ayrılacaksan mahkemede her şeyi söylemen kanıtlaman gerekiyor haklıysan sonuna kadar hakkını savun çocuğuda düşünüyorsan affet ne olacak üç kere affetmişsin

0|0
    0|0
    • çocuğu düşünüyosan affet diyosun arkadaşımda hep bunun şüphesiyle mi yaşanır,yine yapacak? peki bana sevgi gösteremiyor ben ne yapayım? yıllarca hep ben hep ben ,e o çocukta ilgisiz...

• ya adam zaten sevse değer verse aldatmaz yani ayrılırken düşünmen lazım ailen arkandamı geçinebilecek misin nafakan yetecek mi ? Çocuk perişan olacakmı binbir çeşit sabretme ya da yıldırma yöntemleri var baktın olmuyor sende kendine sevgili bul sende hayatını yaşa

• iyide tam durumunuzu anlatmadan yorum yapamayızki önemli olan sizin ne düşündüğünüz ? Yaşlarınız kaç aileniz arkanızdamı çocuğa bakacak imkanınız var mı ? Fevri davranmamak gerekiyor yani

0|0
    0|0
  • hah şimdi oldu bas tekmegi gitsin senin yerine ben atabılırım o tekmeyı

0|0
    0|0
    • bastım tekmeyi şimdi dava açacam ama çocuk düşüncesiyle adliyeye gidemedim 1 türlü ama eve almıyorum,tam da bayram arefesi denk geldi,bayram ne hale geldi ...kafam çok karışık.

• Boşanma davasını aç hiç zaman kaybetme boşuna

0|0
    0|0
  • Yok mu bir ikinci şans hakkı

0|0
    0|0
    • adam aldatmıış neden 2. bir şansı olsunki. kadın aldatsa adam gözünün yaşına bakmadan anında bitirir

• bak ikinci şansı verdim 3üncüyü yapmış,güncellemede herşey ortada ...

• Güncellemeden sonra size hak verdim zaten bu zamana kadar sabretmeniz bile başarı huylu huyundan vazgeçmiyor demek ki

• ya sen öyle bir insanla hayat süremezssin zaten sürsende ortada

0|0
    0|0
  • bırak bence,gerçi çocuk var diyorsun...zor yav:S üzüldüm.eniştem de ablamı aldattı boşandılar şimdi ama o da tamamen(aldatılma olmasına rağmen)ablamın kabahati...

0|0
    0|0
    • ablan ne gibi kabahatliydi ?

• yeğenlerimin en iyi arkadaşıyım mesela:)arkadaşlarına hava atar keratalar:)antalyada oturuyorlar durumları çok şükür iyi yakında oğlan gelecek gene uykusuz sabahlar kapıda.neyse asıl önemli olan da çocuk zaten en iyisini yapmalı ama şımartmamalı.çok üzülürsün sonra.evinin olması iyi ama işe gelinceee:Soffff 3 yabancı dilim var alanya gibi bir yerde oturuyorum iş yok iyi mi?!2 kelimeyi zar zor biraraya getiren de para kazanıyor...yani benim bile işim yoksa senin nasıl iş bulacağını merak ediyoru

• zor iş bulamam..çocuğa babası bakmalı o yönden zaten..bn aynı evde duramıyorum adamla iğrendim artık..

• Üzülecek birşey yok. Dost başa, erkek memeye kukuya popoya bakar.

0|0
    0|0
    • hepsimi böyle kardeşim be ..yokmu düzgünü?

• çüş lan iftiraya bak!kendin öyleysen o başka da her erkeği de kendin gibi sapık sanma!oha be!

• yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

Haklısın elinden geleni de ardına koyma

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim...sağolun.

• boşanıp pes etmek yerine kocanı adam etmeye çalışsan diyorum sana?

0|0
    0|0
    • bu kaçıncı? ben her ilgiyi gösterdim,yemedim onu bekledim 14 sene gece 2lere kadar tek büyüttüm o çocuğumu..1 sevgi görmedi,haftada 3 cinsel hayatıda yerinde,daha ne olsun teneşir paklasın..

• gece hastalandı yemin ederim sırrtımda arabaya taşıdım acile götürdüm çocukla... sürekli ilgilendim..televizyon seyreder soru sorardım,akşam eve gelecek diye özlemle beklerdim,o konuşmazdı sohbet etmezdi,yıllarca sokakta elimi tutsun diye bekledim bir bok görmedim arkadaşım zaten evde durmuyo iş güç..eve gelincede sesleniyorum 40 kere tv seyrederken bana bile bakmıyor çokta tınındayım ama yatak dedinmi öncesi başlıyor...bıktım artık..

• Çok haklısın gerçekten bak o adam seni hiç haketmiyor değerini hiç bilmiyor :(

• Allah'a havale et..

0|0
    0|0
  • aynı duyguları sende ona yaşat

0|0
    0|0
    • ben ona yaşatırsam benim ağzıma mıçar ..

• desene oyapacak herşeyisen evde kösende bekleyeceksin

Kızlar Ne Diyor 7

• boşan bitir. mutsuz bir aile daha kötüdür.

0|0
    0|1
  • mahkemede süründür bırak dök herşeyi ortaya .ve soyabildigin kadar soy elinden herseyini alll... cocuk elbet ögrenicek zaten ilerde kurcalamıcakmı biseyleri?.. sana ayrıl bile demiyorum cnkü 3 kere affettim diosun. denenmişin denemesi olmaz ilkinde tekmeyi koymalıydın

0|0
    0|0
    • çocuk için sabrettik yola gelir dedik,demek olmuyormuş ..

• yok ya. abazalıgın yolu olmuyo vlla .kanında varsa bitti

• Allah sabır versın canım sen doğru olanı yapmıssın kendınden asla tavız verme bu devırde kımseye guven olmuyor

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.affettik böyle oldu,ilerisini düşünemiyorum..

• sadece mesajlaşma ise bir şans daha verirdim ben bir çocuk babasız ruhsal yönden eksik büyür bir daha tekrarlandığında bu işin biteceğini ve ne kadar ciddi olduğunu bildir gönlünü almasına izin ver

0|0
    0|0
    • bu üçüncü..

• anladım alışmış bırakmıyor Allah ıslah etsin doğru yolu bulur inş. hakkında hayırlısı olsun dua etmek lazım

• sağol canım .

• bende olsam bnde ayrılırdım kaldıramam asla aldatılmayı. çok hayal kırıklığı kötü bir durum ama hayat devam eder onla ya da onsuz

0|0
    0|0
    • Teorik olarak henüz daha aldatmamış arada fiziksel birşey olmuşmudur bilmiyoruz tamam bu bile bir evliliği bitirmek için yeter ama bir ikinci şans daha verilebilir belki bunca yılın hatrına bir hataya bakıp bitirmek mi gerek illa

• Bi kerede olmamış zaten lafımı geri aldım bu zamana kadar sabretmiş zaten

• BOŞANICAKSIN.. napıcaksın ya başka mesajlarıda sakla ver mahkemeye çoğunuda vermezler zaten ona bır gelırın işin varsa ondan nafakada alırsın bakarsın hayatına ezık olmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Dava aç vakit kaybetmeden..

Allah yardımcın olsun ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...