Esmerlere neden mi tapılır?

öncelikle b,izim yurdum kezbanları umutlanmasınlar görüyorum ki her tek kaş kara kara kızlar esmeriz bizden güzeli yok şarısınlar pok yesin diye havalanıyorlarda işin gerçeği erkekler esmer derken, hatice şendil, beren saat, adriana, nicole scherzinger türünden esmerlere bu lafı söylemişlerdir. gerçi beyaz tenli olup siyah saçlıyada esmer deniyo da neyse işte durum bu. bunu niye söyledim onuda bilmiyorum ama vallhi bıkkınlık geldi, kız bildiğin bıyıklı bişey esmerim güzelim diye kendini ortaya atıyor haksızmıyız? :D

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• haklısnda sizin takıntınızada takalım bizde o zaman çok saçma bir şey ten ayırımı cidden esmer,sarışın ,kumrall çok saçma

0|0
    0|0
  • haklısın. türkiyede sarışın ya da beyaz tenli, avrupa amerika veya latin ülkelerinde esmerler güzel. doğru bir tespit.

0|0
    0|0
    • sorun renk değil yüz güzelliği :D

• yok be ya, kaşlarını alan bakımını yapan her kız güzel adayıdır. Ama bizim kızlarımız iman inanç derken şebek oluyorlar maymun oluyorlar. E hali ile ülkemiz kızları hor görülüyor.

• tamam yavrum en güzel sensin.

0|0
    0|0
  • Buna canlı örnek bile verebilirim. Ya tamam ben de yakışıklı biri değilim ama kızların çirkini bile çok yakışıklı arıyor 1.85 boyunda kaslı maslı istiyor.

Boku yedik :S

0|0
    0|0
  • Öyle düşünsünler boşver neden dert ediyorsun ki? Umursama.

0|0
    1|0
  • Aynen siyahimsi tenleri sevmiyorum bende..

0|0
    0|0
  • Haklısın esmer sevmem zaten sarışın aeverim

0|0
    0|0
  • Yaradılana değil ancak Yaratana taparım

0|0
    0|0
  • esmerim güzelim :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2