Göğüs kıllarını body yaparken kesmeli mi ?

body yaparken göğüs kıllarımı kesmelimiyim ? çok abartı olmasada var yani göğüs kası istiyorum. Kıl engelliyor diye biliyorum ne yapmalıyım ?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bi keste nekadar komik olduğunu gör. Parlıyo göğsün. Sonra kapatmak için montlamı çalışırsın çarşafamı bürünürsüb bilemem. Yerinde olsam dokunmazdım. Erkeksin sen unutma

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 18

• Kılın Kası Gelişmesini Engelligi Yalandır Bİz Body Yapanlar Kılsız DAha Çok Belli Oldugu İçin O Görüşteler Vucudun Kılı Haftada 20 Gr Protein Yer buda 100 gr tavuktan bile alabilirsin sen döktükce o çıkıcak uğrasma :D kökü sendeyken bir faydası yok yine engeller anca epilasyon para boksa tabiki :D

0|3
    0|0
  • kıl engellemezzz ama kılsız daha seksi görünür vede biraz daha hacim aldıkçaaa yap bunu haftanın 2 günü çalışacaksın göğüs büyük adele

0|1
    0|0
  • zaten yararlı bir şey olsaydı anüsümde çıkmazdı. benim göğüs kıllarım fazla bunun sebebi bende vücut geliştirme yaparken alırdım. ama kesin çözümü dersen lazer epilasyon yaptır ve kökten hallet. bir daha uğraşmassın. kasları etkilemez sadece görüntü kirliliği..

0|1
    0|0
  • Uydurma bunlar kıllarını traş ettiğinde kıl kökü ölmüyor ki yine orda duruyor almakla kıllar enerji tüketmeyi bırakmıyor sadece kılları alınca kasların daha iyi gözükür

0|1
    0|0
  • Engelliyor diyenlere kesinlikle inanma tamamen sıkıyorlar.Kıl bir yere geldikten sonra uzaması durur veya yavaşlar. sen kesdiğin zaman uzaması maximuma ulaşacak ve proteini çekecek kandaki.Asıl kesersen engeller

0|1
    0|0
  • hiç kesmeye ugraşma iğrenc görünüyo sonradan düzenli kesmen gerekcek yada

0|1
    0|0
  • tüy dökücü sür spora devam et sonrada çıkmaz

0|1
    0|0
  • sıçacağız diye g*tümüzdeki kıllarıda keselim ?

0|2
    0|0
  • Kıl kökleri belirli bir enerji kaybı sağlar bunun nedeni kıl köklerinin beslenmesidir.Birçok profesyonel sporcu kıl ve tüylerinden arınmayı tercih eder.Ancak spor yaparak geçim sağlamayı düşünmüyorsanız tercih size kalmıştır.

0|1
    0|0
  • Şehir efsanesi kardeşim kılların kas gelişimini engellediği falan yok.

0|1
    0|0
  • Kanka kesmedıgın kabahat :D

0|1
    0|0
  • Eğer vücudu parçalayacaksan kes. Yoksa şişireceksen kesmene gerek yok. Genelde göğüs kıllarını alanlar kaslarını göstermek için kesiyorlar.

0|1
    0|0
  • Kesersen de hızlı gelişir ama tekrar çıkar en iyi çözüm lazer

0|1
    0|0
  • normal olarak evet . sonuçta siyah bir kaplamaya resim yapılmaz :)

0|1
    0|0
  • ilginç bir soru :p

0|1
    0|0
  • kes kurtul hacı

0|1
    0|0
  • kuaför alsın

0|1
    0|0
  • Yoo kıllı kaslı adamlarda varr