Yorumlarinizi bekliyorum

Bir kiza asik olmustum hareketleri cok tutarsiz oldugu icin emin olamamsitim birtürlü karsilik bulacagimdan, birazda ilgi görünce dötüde kakmisti ve birgün ya biz sadece arkadas kalabiliriz dedi ama cok kapilmistim ona yoluna pervane olmustum ona sürekli hediyeler aliyodum para gönderiyodum basta yok mok olmaz dedi sonralarinda ben israrci olunca kabul ediyodu artik, bir gün gece gec saatlerde onu aradagimda telde biri ile konusuyodu kim diye sordugumda sanene biz sadece arkadasiz dedi kizdi, ama ben onsuz olamadim 2 gün sonra yine aradim onu tamam dedim arkadas kalicam yeterki benimle konus dedim, oda iyi tamam ozaman dedi ve artik neredeyse hergün benden para istiyodu bazi zamanlar bulamiyodum neolursun bul diyodu cok ihtiyacim var bankalardan kredi cektim maf oldum bütün birikimi kaybettim ona onu sevdigimi bu daha nekadar devam edecek diyodum sonra konusuruz ya da sessiz kaliyodu hayatinda kimse varmi diye sordugumda yok diyodu ve birgün kayboldu gitti tel nosunu degistirmis sadece mersine tasindiklarini örendim ne yaptiysam bulamadim hastalandim depresan ilaclar kullandim 2 yil sonra tesadüfen ablasini gördüm onu sordugumda evlendigini söledi kendimi cok aptal gibi hissediyorum ben salak birimiyim

Güncellemeler:
Ama oda beni arayidu telde agliyodu iyiki varsin diyodu

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• salaksın.

0|0
    0|0
    • Ama oda beni ariyodu telde agliyodu bana iyiki varsin diyodu

• bunların hepsi seni sömürmek için yapılan numaralar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne insanlar var ya.Artık para vererek hata yaptığını anlamışsındır diyecektim ki güncellemeni okudum.Hala ona inanma.İçinde bir umut olabilir ama artık unut.Kendine saygın varsa yap bunu.

0|0
    0|0
    • Artik onun cani ceheneme üzüldügüm nokta ben onun icin ölebicekken o hicbisey sölemeden arkasina bakmadan gitti

• Bazen insanlar böyle işte

• Seni salak yerine koyduğunu sanan, çok fena ödeyecek bedelini. Kimsenin ahı kimsede kalmaz. Rahat ol, düşünme böyle şeyler. Unut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...