Baylar sevgilinizin caddede-sokakta vb.dondurma yemesine nasıl bakıyorsunuz?bayanlar bu konuda ne düşünür?

dondurma yemek dışarıda özellikle sorun oluyormu ilişkinizde.bayanlara dondurma yerken garip bakanlar,laf atanlar oldu mu ? bu açıdan siz neler söylersiniz?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• başkaları laf ediyor diye ben rahatımı bozamam açıkcası dışarda bir şey yiyip içmeyi sevmem ama cafe de olur bir mekanda olur istediğimi yerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dondurma asıl dışarıda yenir zaten hiç laf atan olmadı.

0|1
    0|0
  • maalesef sapık düşünceyle bakan cok etrafta zaman cok deişti.o yuzdn cekiniyorum dısarda dondurma yemeye

0|0
    0|0
  • ben canı isteyen olur olan var olmayan var diye yiyemem başka amaç yok

0|0
    0|0
  • Dışarıda dondurma yemekten haz etmem.

0|0
    0|0
  • Sabah bunun hakkında soru sordum. Bazıları sapık gibi bakıyor.

0|0
    0|0
  • Millet olarak mini etek giymek ve sokakta dondurma yeme olayina henüz hazir değiliz...cinselliğin tabu olduğu toplumlarda bu böyle...millet cinsel vampir insanlarin gözleri bu manzaraya doymadikca yapacak bisey yok

0|0
    0|0
  • bazı gerizekalılar dondurmayı başka birşey sanıyor heralde. fantazi aleminde yaşayanlar mecut. canım isterse yerim onların sapıklıklarıyla kendimide kimseyide sınırlandırmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• memlekete bak. dısarda dondurma bile yemek farklı anlamlara yol acıyor. taş devrine dogru hızla evrimleşiyoruz sanırım.

0|0
    0|0
  • Ben istesemde o yemez .

0|0
    0|0
  • Yenir evladım neden yenmesim, millet onu der şunu der diye diye kendimiz olmaktan çıktık başkaları olduk. Cins cins bakan olmadı olursa da anasını öperim ödeşiriz saygılar...

1|0
    0|0
  • Biri bana dondurmaya yediğimi laf etse giderim elimde ki dondurmayı adamın suratına yapıştırım kesin ve net söylüyorum açıkcası mekanı dagıtırım valla

0|0
    0|0
  • Oha lan artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...