Bir insan ettiğini çekmez mi? Seven insanın ahı geçmez mi?

eski sevgilimin beni aldattığını ama o inkar etmişti ve bana paranoyaksın sen gibi şeyler sööyleip ara vermek istiyorum diye gitti o gidiş.. ama şimdi öğrendim ki aldatmadığım dediği kızla nişanlanmış ikisinin isminden face açmış fotolarını koymuş ve gayet de mutlular... fotolar onu gösteriyor farklı şehirlerde olduğumuz için faceden öğrendim.. neden bir insanın yaptığı yanına kar kalır ki? ve sizce o çocuğa mesaj atıp her lafı saymalı mıym yardımlarınızı bekliyorum.. can yakan insan neden mutlu olur ki

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• inan bana kimsenin yaptığı kimsenini yanına kalmıyor... insanların hep bir hesabı var... karşısındakini atlattım oldu bitti diye kandırdığını sanıyo ama ALLAHINDA BİR HESABI VAR... ALLAH HERŞEYİ AFFEDERİM KUL HAKKINI AFFETMEM DEMİŞ...

Benim kız arkadasım vardı 6 yıl çıktık, o kadar üzdüki beni zamanında sürüm sürüm süründürdü... ama şimdi bakıyorum ona kendi kendini maffetti zamanını harcadı hiç ah etmedim ama basına ne geldiyse kendi şecimiydi...

ayrıca İNSANIN EN BÜYÜK DÜŞMANI KENDİSİDİR... çünkü kendi yaptığı şeçimler ya iyi olarak yada kötü olarak bar şekilde kendine döner...

1|1
    0|0
    • ya bana inkar etti aldatmadım diye ama şimdi o kızla nişanlı ve ikisinn adına face açmş fotoları koymuş bu ne biçim insan..üstelk arkadşm olmadığı halde beni de engellemiş o hesabı açınca neden böle bir iey ypayrki. o kızla o kadar mutlu ki ve aklınca beni kandrdığını sanyr çünkü o kızla nişanlandığını bildiğimi bilmyr

• sen kafanı yorma boşver arkadasım... gün gelir devran döner... yapacak bisis yok allah sabır versin zaten insana koyan biriyle çıkması değil... inkar edip insanı tiye alması... yalan atması, kandırması... amam herseyin bir bedeli vardır... allah sabır versin...

• amin..evet bana da koyan beni kandırması gururumun incilmesi duygularımla oynanması biraz önce yine fotolarını gördm o kadar kötü oldum ki hatırlamak istemiyorum onu ama bakıyorum elimde olmadan :(( gönlüm onu affedemiyor

Erkekler Ne Diyor 8

• Eden bulur , bu dünyada bulmamış olması diğer tarafta bulmayacağı anlamına gelmez .

0|0
    0|0
  • Sana haksızlık yapmış.Böyle birşey yaptıysa bile söylemesi gerekirdi.Dolaylı bir şekilde resmen küfretmiş.

Ahın tutar benden demesi

0|0
    0|0
    • benm istediğimde ben öğrendikten sonra bile inkar etmemesiydi. ya da adam akıllı ayrılsaydı..ayrıldıktan 2 ay sonra bile inkar etti..ama şimdi ikisinn adından face hesabı açmş fotoları koymuş üstelik arkadşm olmadığı halde beni engellemiş bunu neden yaptıki sanki ben onu eklicem

• eee bir insanı kendinden çok seversen ya kendini mahvedersin ya onu kaybedersin sen ikisinide yaşamışsın, bu da sana ders olur kimseyi kendinden çok sevmezsin, bu saatten sonra ne ypsan boş o aradığı mutluluğu onda bulmuş. ama kimsenin yanına kar kalmaz yanına

0|0
    0|0
  • Bence öyle birşey yapma gerek yok allahından bulsun.

0|1
    0|0
  • allah büyüktür sevenin haı herzaman tutar

0|1
    0|0
  • etme bulma dünyası

0|1
    0|0
  • herkes ettıgını bulur arkadsım bazı kısıler yüzüne tükürmeye lafları saymaya degmelı

0|0
    0|0
  • sen gercekten sevdınse merak etme elbet o daha kotusunu cekecektır ilahi adalet yaklalar onu sen ugras allaha bırak belkı hayırlısı buydu belkıde sen ıyılerıne layıktın ve oyle olması gerekıyordu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aynı durumun aynısını ben de yaşadım tek farkı, senin erkek arkadaşın nişanlanmış, benimkisi ise evlenmiş :D Hiçbir şey söylemeyeceksin, gülüp geçeceksin, mutluluklar dileyeceksin ;) Sonrası mı? Sonrasının ne önemi var ki, herşey insanlar için, hata yapmak da... Ğzğlme ve yoluna devam et. Başına gelen herşey hayırlıdır, sadece farketmeyiz ve canımız acıdığı için kötü algılarız...

0|0
    0|0
    • aynen öyle ama onlarda ettiğini çeksn bir insanı kmsenn canını çok ama çok yakmaya ne hakkı var..insan mı bunlar canım

• baban çok doğru sölemiş..o da beni hiç sevmemiş..knci bir nsan değilm ama bu çocuğun ettiğini çekmesini ve benden özürbile dilemesini istyrm..ya adama her şeyn hatrına helalleşlm hakkını helal et dedim ona bile cevap vermedi..ben artık asla hakkımı helal etmyrum ona

• Boşver, bela olmasın da , sevgisi de kendisine kalsın ;)

• Allah'a havale et ve mutluluk dile, ah eden sen olma Allah'ndan bulsun bir yerde başka şekilde karşısına çıkar merak etme, burda olmasa ahirette, kul hakkı sonuçta.

0|0
    0|0
  • Onunda mutluluğu bi yere kdardır.Allah mutlaka haksız olana bi şekilde bir ceza verir.Hayırlısı buymuş deyip hayatına devam et.

0|1
    0|0
    • çeker mi ettiğini ben kinci bir insan değilim ama bu ocuğun mutlu olmasını gönlm istemyr

• Ah alanın canı yanar.

0|1
    0|0
  • sanırım kandırıldın :( aynı şehirde olsaydınız böyle olurmuydu bilmiyorum yada erkek arkadaşın o nişanlısıyla birlikteyken biara boşluğa düştü seninle geçirdi bu boş zamanını şimdide geri döndü bilemeyiz bunu ayrı şehirlerde olmanın eksileri

0|1
    0|0
    • ama bir insana yapılacak şeyler mi?tamam beni sevmemiş olablr ama adam gibi söylyp çekp gtmesi gerkmyr mu

• Mutlu olmaz tabi ki . Zaman canım sadece zaman...Mutlu görünseler bile eğer seni haksız ve anlamsız yere üzdüyse mutlu olamaz . En ufak bir sızının bile Allah hesabını sorar .

Kanuni Sultan Süleyman şöyle diyordu hocasına :

Meyve ağaçlarını sarınca karınca,

Günah var mı karıncayı kırınca?

... Hocası Ebussuud Efendi soruyu şöyle cevaplıyordu:

Yarın Hakk’ın divanına varınca,

Süleyman’dan hakkın alır karınca..!

0|1
    0|0
    • bana hiç bir açıklama yapmadan gitti..aldattığını yakaladığımda inkar etti sen paranoyaksın dedi..şimdi ise nişanlı o kızla..beni sevememiş gönlü ona kaymış olabilir ama bu şekilde gitmesi üstelik beni suçlaması doğru bir şey mi?ayrıldıktan 2 ay sonra bile inkar etti..

• öyle olmasını çooook isterm.tekrar onunla birlikte olacağımdan değil ama o dediğinn olmasını çok istrm sana arkadşlk isteği gnderyrum kabul edersen sohbetten bir şey sölemek istyrm

• Bana arkadaşlık teklifin gelemedi ama :(

• merak etme hicbirsey kimsenin yanina kar kalmaz er yada gec herkes cezasini ceker buna benzer birsey bende yasadim beni aglatan kisilerden biri simdi bin katti agliyor ve digeride öldü merak etme ilahi adalet

0|0
    0|0
  • Bulur elbet birgun Allah'indan. O şu an mutlu olsa bile çocugundan falan çikar elbette. Yalana ne gerek varki sevmiyorsan yapamiyorsan soyle çek git. Bu kadar basitlesmeye ne gerek var

0|0
    0|0
    • aynen ne gerek var benm günahıma girmeye..söylersin olur biter ama mutlu işte

• hayat müşterektir :)

0|0
    1|0
    • umarım öyle olur..şuan gayet mutlu yaptığıda yanına kar kalmş görnyr

• zamanla çalıyor çanlar dan dan dan diye dert etme 3 sene sonra dönen adamlar tanırım .:) ALLAHın adaletine inan

• uğraşma, ne hali varsa görsün. boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...