Sizce şu an dünyada en iyi kadroya sahip futbol takımı hangisi?

kim? detaylarını ve sebeplerini yazarsanız iyi olur,şimdiden teşekkürler..

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 13

• real madrid sebebi uzun

0|0
    1|0
  • Bayern Münih

0|0
    0|0
    • okadar iyi kadrosu yokmuş :).

• bayern munich

0|0
    0|0
  • Ulan dortmund kimi alsa oynuyor arkadaş

0|0
    0|0
  • kadro bakımından bence RMadrid.kalecisi dünyanın ilk 3 ünde.ramos,marcelo,pepe,varane gibi defansları var.mesut,modric,kak,alonso,Isco,di maria ileride ronaldo,benzema.ama kadro kalitesi başarıyı getirecek diye birşey olmuyor ne yzık ki :)

0|0
    0|0
    • bayern münih peki ?

• bayern in kadrosu bnce çok iyi değil.En son ki BDortmund maçında Ribery siz nasıl oynadıkları gördük.robben ve riberysiz hiç bce bayern.Mandzukic te tam bir kazma forvet.

• nasıl çok iyi değil :).mandzukiç ile benzema arasında bir fark yok kki:) dortmund maçında 6 oyuncusu yoktu bayernin ilk 11'den.

• ajax kesinlikle kadrolarında bir çok genç var ve ileride hepsi yılın oyuncusu ödülünüde alabilir ve mutlaka çok iyi paralara satılabılır örneğin christian eriksen ajaxtan araştır bir istersen

0|0
    0|0
    • şuan diyorum dostum :).

• şuanda en iyisi onlar hollanda liginde ve dünyada en iyi genç kadroya sahipler ya da en iyi kadro farketmez

• Real madrid bale yi de aldılar mı tamamdır casillas mercelo ramos varane carjaval khedira alonso mesut bale ronaldo benzema __yedek te isco kaka di maria

0|0
    0|0
    • modric khediradan çok daha iyi oyuncu ayrıca isco yedek kalırsa gerçekten yazık olur mükemmel futbolcu realin hazırlık maçlarını izledim carvajalla birlikte realin seviyesini 2 basamak arttırmış resmen

• ilk maç khedira alonso çıkmıştı madrid 4lük oldu ikinci maç alonso modric çıktı 2-0 yendi,ama bale gelirse tek eksikleri forvet olur bence dediğin gibi mükemmel kadroları var.

• kardeşim futbol muhabbeti bitmez bende en iyi frenliyim kendimi :) soruna cevap bence her zaman oldugu gibi gene real madrid

• bayernin şuanki oyuncularıyla dünyanın en iyi 2 kadrosu çıkıo koy 2 sini şl yi alsın o derece :D

0|0
    0|0
  • B.Dortmund kesinlikle

0|0
    0|1
  • FC bayern munichen

0|0
    0|0
    • okadar iyi kadrosu yokmuş diyolar :).

• bence barcelona neymardda geldi :)

0|0
    0|0
    • barcelonanın kadrosunun bayern münih ve real madrid kadar iyi oldugunu düşünmüyorum özellikle defansı çok kötü.

• bence barcelona çnkü ortta sahda iniesta xavi fabregas varken =)

• xavi yaşlandı eskisi gibi değil(hastasıydım) fabregas zaten overrated birisi,bi iniesta kalıyor ama bayern münih ortasahası örnek martinez kroos bastian götze vs vs daha iyi yani.

• bizim halısaha takımı

0|0
    0|0
  • barçalenoa

0|1
    0|0
Yükleniyor...