Dediler ki: Gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Gönüle giren gözden ırak olsa ne olur.?

Dediler ki: Gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Gönüle giren gözden ırak olsa ne olur.

Onaylıyor musunuz arkadaslar Gerçekte Böyle midir ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar seversen sev uzaktaki biriyle anlaşmak zor. Mutlaka gerginlikler oluyor ve telefondan kolayca çözülemiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aynen. gönülde olduktan sonra dünyanın öbür ucunda olsaada sorun yok

0|0
    0|0
  • Gönüle girilmiş ise, ırak değil... Fakat göz de bu nasipten payına düşeni alır ise, gönüllerde taşınandan daha da fazlası paylaşılır... Gönül gözü böyle bir şey...

0|0
    0|0
  • böyle bir şey başına geldiğinde, uzaklıkların ne anlamı var mühim olan kalpler bir olsun diyosun ama öyle olmuyor zaman geçtikçe uzaklık insanları yıpratıyor. sorunlar çıkıyor çözülmüyor bazen. derken derken bitiyor.. diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • gönüle giren gözden ırak olsa nolur bee... sevene yol zaman saat bunlar gözükmez hacıııı. SEVİYOMUSUN. olay bitmiştir...

0|0
    0|0
  • gönüle giren gözden ırak olursa gönülde unutur gider herkes unutulur zaten

0|0
    0|0
  • yoo benim kaç yıldır görmediğim birçok insan

kalbimdeler hala

0|0
    0|0
    • Burada Anlatılmak istenen ask .)

• :D anladım zaten

man kafamıyım ben kardeşim

aşk anlamaındada oluyor neden olmasın sevdinmi birkere zaten aklından hiç gitmezki görmesen bilee

• Est Şermin hanım .) man kafa degilsiniz

• Hep bu ormantik lafları edenler yüzünden böyle melankolik canavarlarlara dönüşüyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne olur mu? Unutulur gider evladım. Zamanımızda çeşitler, seçenekler çok çok fazla böyle bir durumda birine demir atmak hiç mi hiç akıl karı hele ki uzaklarda ise saygılar...

0|0
    0|0
  • Benim aşıma bir kere geldi. Uzak ilişki yaşadım sorun yok sanıyordum da o sarılacak kol arıyormuş, kısaca aldatıyormuş..

0|0
    0|0
  • Irak'a sormak lazım

1|1
    0|0
Yükleniyor...