Bayanların kuaför çılgınlığı neden?

Bayanlar düzenli olarak her zaman kuaföre gider neredeyse ömrünü saatlerini kuaförde geçirir oraya yaptıkları masrafa gelince neredeyse 4 kişilik bir ailenin aylık mutfak masrafı :) tabi bazı kuaförler ...sonuçta aynı malzemeleri boyalar hariç bizde kullanıyorlar onların ki neden daha çok pahalı bu arada sabah görüyorsun saçlarını belli kuaförde yaptırmış soruyorsun akşam kuafördeymiş peki bu sabaha kadar uyumuyor mu o saçları bozulmasın diye ...

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Kuafore gıtmekten nefret ederım sadece gerektıgı zaman gıderım o kadar zaten kendım de yapabılıyorum sacımı gerek yok yanı gtımeye bosa zaman kaybı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Her gün gitmem.

0|0
    0|0
  • :):):))doğru tespitt

0|0
    0|0
  • Ben senede iki kere saçlarimi kestiririm. 6 ayda bi yani. Boya henuz saçima degdirmedim ve saçlarim beyazlanana kadarda degdirmiycegim. Saç rengimi begeniyorum. Diger turlude o kadar kuaforle hasir nesir degilim. Manikur pedikur kas fon vb gibi ihtiyaçlarida evde kendim karsilarim. Parasizliktan degil vakit yetmemezliginden gidemiyorum. Hem evdede gayet guzel sonuçlar aliyorum. Tabi ozel bir gun ise elbette giderim.

0|0
    0|0
  • kendim yapınca daha güzel oluyo hr zmn artık çoğu şeyi kadınlar kndileri hallediyor evlerimiz bazı kuaför salonlarına taş çıkarr:D

0|0
    0|0
  • Kendi kendimin kuaförüyüm, onlara 5 kuruşumu yedirmem. Kuaförde saatlerce koltukta bekleyenleri gördükçe de içim cız ediyor. Hayatımda belki de 2 kez gitmişimdir annem zoruyla o da. Onun dışında nerede kuaför olduğunu bile bilmem.

0|0
    0|0
  • Saçlarım iyiyse o gün ben de iyiyim ...

0|0
    0|0
  • abartmıyorum 1.5 senedir kuaföre adım atmadım.

0|0
    0|0
  • hiç öyle br çılgınlığım yok kendi işimi her daim kendim hallederim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kadınlar kendi aralarında iddialaştıkları için devamlı bir adım önde olmak isterler. birazda narsizm işte...

0|0
    0|0
  • kuaför olmadan olmaz bayanların hayatında

0|0
    0|0
Yükleniyor...