Çok pişmanım ve benim hikayem bu

lise yılımda bir kızdan hoşlanıyordum sadece kaçamak bakışlarla bakıyordum ama açılamıyordum çünkü çok utangaç ve sıkılgandım o zamanlar

bir gün başka biri gözlerimin önünde teklif etti benim hoşlandığım kıza kalbim durmuştu gözlerim kararmıştı o vakit ama bir şey yapamıyordum

aradan baya bir sene geçti hoşlandığım kızın bir arkadaşını gördüm o evlenmişti ona onu sordum selam ilet dedim ama o heyecan içinde onun ne bir telefon numarasını ne de adresini sorabildim

çok pişmanım bunları akıl edemediğim için lise yılımdan beri aradan 11 sene geçti ama hala unutamadım sanırım şu anda 23 yaşında kendisi

nerede olduğunu bilmek ama adresini bilememek çıldırtıyor beni

kafama etsinler emi

sizin bir pişmanlığınız var mı

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• benimde var :D aynı senin gibi kız benim yanıma gelirdi okul çıkışlarında tenefüslerde aynı sınıfta olmadığımız ve muhabbetimiz olmadığı halde çokta güzel bir kızdı sonra baktı benden tık yok gitti kazmanın biriyle çıkmıştı kendinden kısa boylu ve esmer çirkin bir çocukla o kızın o çocukla nasıl çıktığını hala merak ederim yani kız gerçekten çok güzeldi izmirin kızlarını bilirsiniz ama çocuk konuşkan fırlamanın tekiydi yani bu işler sadece tiple olmuyor birazda konuşkan ve sempatik olmak gerekiyor bende hala merak ederim o kızı ne yapıyor acaba diye :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Belkide teklfımı kabul etcek cok kız var ama bende etmiyorum , ağrımayan başımı ağrıtamam kızlarla hacı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...