Kapat

Yalnızca koşmakla göğüs, karın kası yapılabilir mi?

Daha önce çalıştım. Kaslarım tam olmasa da belirginleşmişti. Sonra bıraktım, yağ oranım arttı hafif göbeğim var. Çok profesyonel çalışabilecegimi sanmıyorum. Sadece yediklerime dikkat edip günde yarım saat - 1saat koşsam, tüm vücut kaslarımı eski haline getirebilir miyim? Yalnızca koşmakla göğüs, karın kası yapılabilir mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yalnızca koşmakla yapamazsın...ve eğer koşacaksan yağ yakımı için 40 dk min koşmalısın..koşudan sonra setler halinde mekik barfiks çalışırsan gelişir..

0|0
    0|0
    • peki yalnızca koşsam, yağlarım gidip eski kaslarım meydana çıkar mı?

• hayır eğer antrenmanı bırakırsan bir süre sonra kasların erimeye başlar onları tekrar şişirmen gerekir egrersizlerle..biraz çalıştıktan sonra hafif hafif devam etmen gerek...body building kolay değil..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• günde 1 saat kosmayla bacak kaslarını geliştirebilirsin kalori yakarsın kondisyon kazanırsın ama gögüs karın kası olcagını sanmıyorum evde yapabilceğin bircok bölgeye calıstıracagın hareketler var bunları yaparak yapabilirsin

0|0
    0|0
  • koşuyla vücudu sıkılaştırır kasları uyarırsın yani geliştirmeye açık olur bide birden gaza gelip 700-800 sınav mekik cekme 50yle basla her geçen gün 5 artır cnkü hızlı yapılan kas hızlı erir ve kas erimesi kadar iğrenç bir şey yoktur

0|0
    0|0
    • illa oturup sınav mekik çekecegim yani, kurtuluşum yok. ?

ikincisi, şimdi benim vücudum üst tabaka yağ, alt tabaka kas bişey. ben günde 1 saat koşsam, 6 ay sonra nasıl bişey olurum hocam onu da bilir misin?

• senin amacın kas yapmak mı ? yoksa vücudu toplamak mı ? onda bir karara varalım

• hocam şöyle söyliym. benim önceden göğüs kasım vardı, karın kaslarım da belirginleşmişti. şimdi göğsümü sıkınca alt tabaka hala sert. ama üstü yağ kaplı. karın kasların da üzerinde göbek geldi. ben o yağları ordan çekip normal, düzgün, şekilli bir vücut ortaya çıkarmak istiyorum. niyetim öyle çarşaf çarşaf kas yapmak degil.

• koşmakla olmaz. kas calıs sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...