Kapat

Kadın veya Erkek Sevgilisi/eşi/flörtü için değişmeli mi? Bu Doğru ve haklı olan midir?

kişilik özelliklerinden tutunda ufak büyü kusurlara, karakter ve yapıdan tutunda fiziksel özelliklere, kız erkekte ışte çok kıskanmasın kaba olsun veya olmasın kıllı olmasın veya kıllı olsun, erkek kızda ışte şöyle giyinse saçını sarıya boyatsa makyaj yapsa veya yapmasa, çok ilgi gösterip boğmasa vs vs.

Sevgiliyi değiştirmeye çalışmak, istemek doğru birşey mi? Haklı bir istek midir?

• Evet, değiştirmeye hakkı vardir , saygı duyarım.
    A seç
  • Hayır değiştirmeye hakkı yoktur beni böyle kabullenmeli
    B seç
  • Onun ağzını burnunu kırarım.
    C seç
  • Koyarım tekmeyi hava değişimi yaşar
    D seç
  • Canım kola istedi:$
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
29|20

En İyi Kız Görüşü

• nereye kadar ? ne zamana kadar ? huylu huyundan vazgeçmez ki, sırf ben mutlu olacağım, sırf benim istediklerim olacak, benim yararıma olacak diye neden bir başkasını değiştireyim ?

ne hakkım var buna, sizi kim değiştirebilir ki ben sevgilimi/eşimi değiştireyim.. Kendini kandırmaktan başka birşey değildir bu.. fiziksel özelliğe karışan insanlar genelde kendilerine bakmayan ezik tiplerdir :) güzel ve iyi insanlar bu olayı kafalarına bile takmazlar.. Karakteri zaten değiştiremezsin ki ya kendi değişirse değişir ama bir başkası bunu yapamaz beceremez..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 28

• Evet, değiştirmeye hakkı vardir

0|0
    0|0
  • istesen de istemesen de değişirsin .

0|0
    0|0
  • D dedim gitti.

0|0
    0|0
  • fedakarlık evet ama ödün vermek hayır...

özen göstermek evet ama taviz vermek hayır.

0|0
    0|0
  • Tabikide cok yanlış bir tutumdur.Eger sevmişsen karşındakini her halinle sevmelisin o ne yapmasını bilir zaten kendi istediğini yapmalı insan kimse kimsenin esiri olmamalı.Kimse kimsenin yerine karar verme yetkisine sahip olmamalı.Eger gercekten seviyorsan zaten kusurlarını göremezsin.

0|0
    0|0
  • Bence değişmemeli. Karşısında ki o nasılsa olduğu gibi sevmeli diye düşünüyorum eğer sevmiyorsa güle güle.

0|0
    0|0
  • B: Hayır değiştirmeye hakkı yoktur beni böyle kabullenmeli

0|0
    0|0
  • Fiziki değişikliğe bir şey diyemem olabilir. Ama huy ve karakter kesinlikle değişmez. Belki bir süreliğine rol veya fedakarlık yapılabilir.

1|0
    0|0
  • bir karsı cinsi sevince onu bütünüyle seversin baska bir kalıba sokmak sevginin samimi olmadıgını gösterir bence ama bazı kötü huylar varsa sigara alkol vs. gibi bunlar hem kendi iyiligi için hem esinin mutlulugu için terkedilebilir ama insanın kişiligini yansıtan özelliklerini kimsenin degistirmeye ve degistirmesini istemeye hakkı yoktur..

0|0
    0|0
  • kimse hakkı yok der ama her insan değiştirmeye çalışır bilerek ya da bilmeyerek mesela eşinin ,sevgilisinin neyse hoşuna gidiyor diye her hangi bir eylemde bulunmakta aynı şey

0|0
    0|0
  • Değişmesi gereken huylarım var, herkesin vardır. Bence az da olsa hakkı var hatta bana yardımcı olur bu konuda :)

0|0
    0|0
  • ne kadar karşı taraf değiştirmeye çalışsa da insan her zaman özündeki gibi kalır. değişmiş gibi görünse de bir süre sonra eski haline döner. ki zaten birinin bir başkası için değişmesi hoş bişey değil. mesela beni seven bu halimle sevsin isterim. hem bir de ne demişler can çıkar huy çıkmaz :)

0|0
    0|0
  • dış görünüş değiştirilebilir.,çok uç örnekler olmadıkça..ama karakter değişmez değiştircem diye yolan çıkanda mahkemede alıyo soluğu:)

ve türk kızlarının yaptığı en büyük hatadır,nasıl olsa ben onu değiştiririm demek...sonuç boşanma oranı artmıştır:):)

0|0
    0|0
  • Aşk varsa fedakarlıkta olmalı. Ama bu demek değildir ki iki tarafında karakterlerinin kırmızı kurallarından vazgeçip bamöbaşka bir insan olucağuı. Diiak etmek ayrıdır, bambaşka bir insan gibi durmak ayrıdır. Kaşrılıklı verilen ödün ve fedakarlıklar doğal olandır. Diğer türlü başka insanlara dönüşürüz ve ilişki bizim olmaktan çıkar.

0|0
    0|0
  • Canım kola istedi $

0|0
    0|0
  • herşeyde değil tabikide ama benim bir tavrım ya da karakterim onu kırıyorsa bunu bana söylemesi çok doğal bende elimden geleni yaparım değiştirmek için tabi aynı şeyi ondanda beklerim yoksa ilişki yürümez

0|0
    0|0
  • Hiç de bile ne kendimiz değişmeli ne de onu değiştirmeliyiz.fiziksel olarak da kişilik olarak da.Saçmalık.biri kola ısmarlasınn :D

0|0
    0|0
  • Insan 7 de neyse 70 -inde de odur

Karekter deyismez! Deyise bildigini zann edip kendinizi kandirirsiniz anca

0|0
    0|0
  • değişmek çoğu zaman yanlış algılanır.gelişmek olabilir.ama kişisel ve orantısız değişimler beklemek saçma.

0|0
    0|0
  • kişi bir ısrar ya da baskı olmadan sevdiği için bazı şeylerden feragat edip kendiliğinden değişirse saygı duyarım ama öbür türlü saçma olur

0|0
    0|0
  • Canım kola istedi

0|0
    0|0
  • Karakter olarak değişmemeli. olduğu gibi kabul edilmeli ama bazı konularda değişebilir tabi

0|0
    0|0
  • Bu özelliğin yönüne bağlı.Olumsuz yöndeyse konusunu açıp kibarca uyarmada fayda var bence.

0|0
    0|0
  • Hayır değiştirmeye hakkı yoktur beni böyle kabullenmeli

0|0
    0|0
  • Evet, değiştirmeye hakkı vardir .

0|0
    0|0
  • ben malesef sevgilim için değiştim hemde çok.. onun istediği bir bayanım artık :S

0|0
    0|0
  • B varianti

:)

0|0
    0|0
  • Değişmedim ..

Değişemem de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Alla alla, kabul ederken olduğu gibi kabul etmedi mi sevgilisini ? öyle de kabullenmek zorunda... Sanki 2.el eski bir araba alıp, modifiye ediyorsunuz... İnsan bu insan, değiştirmeye kalkarsanız kaybedersiniz, bukelemun gibi değişen insanda, yarın başka biri çıkar karşısına, pat onun için değişiverir, kalırsınız ortada. Hiç uğraşmayın değiştirmeye insanları, bundan daha gereksiz ve bencilce bir çaba olamaz...

0|0
    0|0
  • Fiziksel ya da karakteristik olarak her ne olursa olsun ortada bir aşk varsa bir ciddiyet varsa her iki taraf için uyum önemlidir. Şöyle olsa böyle olsa yerine her iki tarafta birbirlerinin istediği gibi olursa daha sağlıklı bir ilişki olur her zaman. Tabi bu böyle direk yüze karşı olacak birşey değil belli etmeden ama hal hareketlerde ufaktan dokundurarak zamanla değiştirilebilir insan.

0|0
    0|0
  • flört döneminde erkekleri tanımaya çalışırlar erkek olduğu gibi olmalıdır. Kadın onu olduğu gibi kabul eder. Sonra işler büyür ciltli düşünmeye başladığında erkeğin beğenmediği huylar iş konusunda yön verirler onu yönetmeye değiştirmeye çalışırlar bunu kıl oluyorum. Ben normel kilom var sevgilim bana biraz kilo al onları kasa cevir diyor bide sakal uzat. sacını uzat. rekli giyin falan filan bütün kızlar böyle Seni olduğu gibi değil sana şekil veriler.

0|0
    0|0
  • Tabikide değişmemeli. Başta hoş görünsede her insanın bir sabır noktası olduğundan mutlaka patlak verecektir. Bu durumda hiç hoş olmuyor ve sonu hiçte iyi olmuyor. O yüzden baştan hiç değişmemek en iyisi.

0|0
    0|0
  • Hepsi olmamak kaydı ile bazıları değişebilir, değiştirilebilir. Önemli olan birbirimizin ortak sınırlarını aşıp mayınlarımızı patlatmamak saygılar...

0|0
    0|0
  • yaptığınız hata işte bu değiştirmeye çalışmak ve değişmek sonra beni niye bıraktı diyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Ya kız mesela dekolte giyiyorsa ve erkek arkadaşı ondan dekoltesini kapatmasını istiyosa kız bunu kesinlikle kabul etmeli. çoğu erkek için bu kabullenemez :)

0|0
    0|0
  • değşimi neden olumsuz anlamışki millet. Türklerde sabit fikirlilik inatçılık var ya, değişimi görende namus meselesi sanacak

0|0
    0|0
  • bundan daha haklı bir istek dünyada olamaz degişime açık olmayan insanların bu dunya ya karşısındakine hiçbir faydası olamaz siyaha beyaz demekten vazgeçmiyosa onunla neyi düzgün yapabilirsin ki ?

0|0
    0|0
  • güzel bir konuya deginmissin gardaş sevgili icin fizigi degistirmek gerekir ama karakterini ve huylarını asla ve asla degistiremessin degistirmede zaten oldugun gibi olman en iyisi

0|0
    0|0
  • insan sevdiğine iyi görünmelidir. onun istediği gibi olmalıdır.

0|0
    0|0
  • Canım kola istedi:$ yaa olsada buz gibi içsek

0|0
    0|0
  • değişmek ya da değişrirmek boşa kürek çekmektir. anlamsızdır

0|0
    0|0
  • neeye degşiyor :)

0|0
    0|0
  • öyle bir şarkı yok. (:

0|0
    0|0
  • S.tirsin kendine yenisini bulsun

0|0
    0|0
  • -A- hariç HEPSİ

0|0
    0|0
  • Canım kola istedi

E Şıkkı

0|0
    0|0
  • olumsuz özellikleri değiştirmekte bir sakınca yok bence. kusurları düzeltmekte falan.

0|0
    0|0
  • elbette sevgi ölçüsünde çoğu şeyi görmezden geldiğimiz gibi, zamanla değişebiliyoruz da. kırılacağı, üzüleceği şeyler olduğunda o huyları değiştirmek veya daha ince davranmak gibi.

ama ben istiyorum şu huyunu değiştir gibi sert bir tonlamayla gelirse de inadına yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...