Siz olsaydınız katlanır mıydınız?

arkadaşlar çok sevdiğim sevgilimi, kaprisleri afra ve tafraları i·le birlikte çok konuştuğu için terkettim..! onunla evlenmeyi çok istiyorum ama, aklıma geldikçe afra ve tafraları helede çekilmeyen çenesi kaçacak yer arıyorum..!

siz olsaydınız katlanırmısınız, yoksa benim gibi kaçarmısınız..?

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• bir süre sonra katlanılmıyor. elimden geleni yaparım ama sevme sebeplerim şikayetlerimden az ise ayrılırım. sevgi her şey değil.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• seven adam herşeye katlanır sen zatn sevmiyosun ki kaçmkla doğruyu yapmşsın sevsen bu kusurlarını görmezdn bile.

0|0
    0|1
  • Bence yeteri kadar sevmiyormuşsun gerçekten seven insan her şekilde kabul eder sevdiği insana katlanır

0|0
    0|1
    • Gerçekten ve Yeteri Kadar Sevmesem Evlenmeyi İstemem Değil mi...?

• O zaman katlanırdın ama

• Bu bir müddet yaşanacak birşey değil, bir ömür boyu bu şekilde yaşayacağıma, daha fazla uzatmadan bitirmek en mantıklısı...! Benim düşüncem tabikide...!

• bu yazıyı yazmak için çok mu uğraştın yazına bakmaktan yazdığın şeyleri okuyamadım cümle ortasında büyük yazılmaz düzgün yazmayı öğren gel ondan sonra ne anlatıyosan anlat

0|0
    0|1
    • Senden düzgün yazmışım. En azından noktalama vs. kelime hatası yok. Kalk git bana öğretmenlik taslama...!

• bana terbiyesiz diyene bak bir bayanla nasıl konuşman gerektiğini öğren sonra burda klavye artistliği yap yaram var gocunuyosun belli sana burayı terket demiştim anlaşılan güzel dilden anlamıyosun o zaman anlayacağın dilden konuşayım defol git işine bak

• Köpek havladı sanırım...! Sende kız olsan bu kadar edepsiz olmazsın...!

Erkekler Ne Diyor 1

• ben bu sebepten boşanıyorum

akıllı ol.hayatını heba etme

0|1
    0|0
Yükleniyor...