• Sor
  • Bence

Ankara'nın hangi semtleri kaliteli?

İstanbul'a VEDA, Ankara'ya MERHABA. Ankara'ya taşınacağım. Orada okuyacağım.Param bol. İstediğim evde kirada oturabilirim. Siz hangi semti önerirsiniz? Ankara'nın hangi semtleri kaliteli?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Parası olupta para bol diyen tipler genelde başkentte okumaya geliyordur, öyle olduğunu farzedersek ümitköy tarafları uygun olur sana. hem okuluna yakın olur hemde çevre olarak nezihtir.Eğer özel bir üniv değil de devlet üniversitesinde okuyacaksan batıkent, yenimahalle gibi metro güzergahı yerler tavsiye ederim. Bahçeli, çankaya ve kızılay civarı da tercih edilebilir ancak oralarda oturupta okulu bitirmen biraz sıkıntılı olur :D

Erkekler Ne Diyor 17

• çankaya tabiki oran siteleride var

• Çayyolu falan

• para da sorun yoksa ÇANKAYA tabikide

• çay yolunda bir villada otur wolksvagen bir araba al

• Kaliteden öte okuluna yakın mı uzak mı bunu dikkate al çayyolun da oturup siyasal bilgilerde okuyacaksan rezilliği diz boyu yaşarsın veya tam aksini düşün...Hangi okul adını ver yeter genelde kolej ve civarını tercih eder öğrenciler kalite arama öğrenci semtlerinde okul hayatı daha renkli geçer

• ümitköy çayyolu

• Hangi okul bilmem kazandığın bilmiyorum ama özelse çayyolu devlet üniversitesiyse bahçelievler 7. Cadde gibi olabilir. Her an istediğini bulabilirsin ve okula yakın olur

• tunalı hilmi , kuğulu civarı ;)

• Aynen bu yerler iyidr

• Kizilay gayet guzel. Ankaranin taksimi gibi..

• kesin monopoliyden kazandığı paralardan bahsediyordur. sebi la bu

• Bahçelievler iyidir, Çayyolu'na kadar merkezden uzaklaşmaya gerek yokParan bolsa Bilkent'te burssuz okuyabilirsin, Bilkent'te yaşa en iyisi

• Bent deresinin manzarası güzelmiş. Müstakil evler varmış ben gidemedim o semte hiç. Biz Bahçelievlerde varoşlarda oturduk yıllarca ne yazıkki.

• tunalı hılmı kızılay

• kızılayda tutarsan arada geldiğimde ziyaretine gelriim.

• çankaya bence en elit yer

• çin çin tabikide

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...