Yanınızda kimler varken maç izlemekten daha da keyif alırsınız?

Arkadaşlarınız varken mi,aileden birileri varken mi,yoksa ben tek izlerken de mi keyif alırım diyenlerdensiniz? :)

Ben basketbolu tek izlerim ama futbolu başkalarıyla izlerken daha güzel oluyor özellikle arkadaşlarla bağıra çağıra :)

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• Dayımlarla izlemeyi çok seviyorum.

Beraber izlerken girdiğimiz şekiller kendimizi video çektiğimiz zamanlar. Onları deli etmem. Birde farklı takım maçları ve ailede tek Beşiktaşlı olunca ahaha :D

Çığlık çığlığa söylediğim marşlar.

Arkadan seslenen '' Yuuh '' sesleri.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• arkadaş grubuyla ya da çArşı içinde

1|0
    0|0
  • hüseyin abinin kahvede bakkal nuri ve manav rızayla beraber

1|0
    0|0
  • arkadaşlarım varken

Aileden biri olunca rahat rahat küfür edemiyoruz .

1|0
    0|0
  • Benim 5 kişilik arkadaş grubum var.2 gsli,1 trabzonlu,2 bjkli olmak üzere Bu takımların Fener'e karşı tüm maçlarını birlikte izleriz.Basketbolda da hepimiz Anadolu Efesliyiz Euroleague maçlarını birlikte izleriz.

1|0
    0|0
  • Beşiktaş maçında kapalıda oldun mu yanında kimin olduğu önemli değil...maçta değilsen tabiki çarşı içinde arkadaşlarla...

1|0
    0|0
  • ben tek seyretmeyi severim özellikle futbol maçlarını olur olmadık yerlerde saçma sapan yorumlar yapıyorlar hem bazen bayanlar falan oluyor edeceğim küfürler içimde kalıyor :)

1|0
    0|0
  • Karsı takımı tutan bir düdük varken yanımda :)) özellikle birde biz kaybedersek o sevinirse yemede yanında yat :))

1|0
    0|0
  • yalnız izlenmez tabiki sevdiğin kişiler olmalı

1|0
    0|0
  • karşında fanatik kişiler varken arkadaşın eşin akraban vb. daha iyi gider yeterki tam fanatik olsunlar ;)

1|0
    0|0
  • Aynı takımı tuttuğun kız arkadaşın olabilir tabi saçma sapan yorum yapmıyosa :D

1|0
    0|0
  • futbolu arkadaşlarla izlemek daha zevkli. ama nba maçlarını tek izliyorum o saatte tek olduğum için. :)

1|0
    0|0
  • fanatik arkadaslarımla kızlarla asla zevk vermez izlemek :D

1|0
    0|0
  • maç izlemeyi sevmiyorem

1|0
    0|0
  • tek başına sessiz sakin iyi gider

1|0
    0|0
  • abim ve arkadaşlarım olmalı :)

1|0
    0|0
  • Ofsaytı bilmeyen kadın hariç galakside yaşayan herşey herkes ! fotosentez yapan bitkiler dahil.!

1|0
    0|0
  • Pederle izlemeyi sevmediğim kesin. Takım çok iyi oynasa da bir kusur buluyor.

1|0
    0|0
  • ne bilim amk

1|0
    0|0
  • arkadaşları varken

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aynen ama All-Star oldu mu onu da kalabalık izlemeyi seviyorum.

1|0
    0|0
  • pek maç izlemem ama izlersemde abilerimle izlemekten büyük zevk alıyorum

deli gibiler evi yıkıcaklar gibi heyecanlı oluyolar :)

1|0
    0|1
  • hiç izlememeyi tercih ederim :)

1|0
    0|0
  • Full kadro izleriz genelde büyük maçları :)

Babam = Maçı eleştirir, sonuç skoru tahmin eder ve %90 doğru çıkar..

Annem = Bir şeyler hazırlar, en heyacanlı dakikalarda gülmesi tutar :)

Babamın arkadaşları = Bol bol küfrederler genelde maçın eğlenceleri onlar :D

Ben = Ayakta izlerim genelde :D Çok konuşurum bıdı bıdı...

Benim arkadaşlarım = Babamın yanında küfredemeyecekleri için, onlarda bağırır bol bol... :)

Eğlenceli olur genelde başkalarıyla izlemek :))

2|0
    0|0
  • Maç izlemem

1|0
    0|0
  • Maz izlemek den hic keyif alamiyorum ama enistem varken seviyorum cok heycanli oluyor.

1|0
    0|0
  • Biz mahallece toplanıyoruz futbolda artık babamın yanında küfür etmemek için zor tutuyorum.

Arkadaşlarımla izlemek ayrı güzel :)

1|0
    0|0
  • Babacımla maç izlemek mükemmel bir keyiftir benim için .. Mümkün olduğunca beraber izleriz .. Babam olmazsa yani dışarda izlediğimz zamanlarda 7-8 kişilik bir arkadaş grubum var onlarla izlerm ..

1|0
    0|0
  • Kalabalık severim. Kim olduğu farketmez.

1|0
    0|0
  • Babam ve ağbimle izlerken çok zevkli oluyor , tüm stresimizi atıyoruz .

1|0
    0|0
Yükleniyor...