Hızma takan arkadaşlar, lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar burnumu yeni deldirdim, tabancayla. İlk taktıkları hızma çok büyük çirkin bir şey. Delen adam 3 gün sonra kendi seçtiğim hızmayı takabileceğimi söyledi, bugün 3. günümdeyim. Tam 72 saat geçmedi henüz ama akşama doğru olacak. Sorum şu ki sizce adamın dediği gibi bu 72 saat sonunda çıkartıp kendi seçtiğimi takayım mı yoksa 1-2 gün daha bekleyim mi? Bir sorun çıkar mı? Çünkü kulağımı deldirdiğimde adamların söylediği saatte çıkardığımda anında kapanıyor delik. Lütfen yardımcı olun, teşekkürler

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hizma takan arkadslar yazmis kizcagiz :) hemn biz erkekler yazmaya baslamisz bile bir baktim 2 yorum erkek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• olabilir burun kulaga göre daha sert bence bekle ayrıca niye deldiriyorsun ki bence hoş bir görüntü değil

0|0
    0|0
  • Bana şöyle şeyler konuşmayın ya. Böğğğğ, tiksiniyorum resmen.

Bir şey soracağım.

Yada dur tamam, ben biraz fazla abartıyorum.

Tahmin ettiğim şey farklı.

Burnunun tam ortasına geçirmiyorsun o halkayı dimi? :)

0|0
    1|0
    • hahaha hayır tabi ki öküz müyüm ben :d

• İğrenç tabiki, hayvanlara takılıyor öyle

• Valla gördüm diyorum kızım öyle bir halka.

O günden beri böyle şeyler konuşanlardan nefret ediyorum. :))

Hızma diyince o aklıma geliyor, "Ayy, iğrenç şey seni" demeden edemiyorum.

(:

• iğrenç o luyo onlar ya tetanoz olun işallah

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabancayla deldirmekle hata yapmışsın, burunun iğneyle delinmesi gerekiyordu, en az bir hafta 10 gün bactroban gibi bir kremle bakım yapman lazım kapanması normal yara çünkü ora hala

0|0
    0|0
  • Tabanca ile deldirmek çok sağlıksız ve çabuk kapanıyor. Keşke iğne ile deldirseydin hem daha sağlıklı hemde daha kalıcı oluyor. Neyse değiştirecek isen kesinlikle gümüş ya da titanyum bir hızma al. Diğer mağazalarda satılan 3-5 tl lik hızmalar mikrop kapmasına neden olur. Ve değiştirmek için bir gün daha bekle derim ayrıca günde iki kere teramisin falan sür hızmanın etrafından.

0|0
    0|0
  • bende hizma var. bence nekadar cok durursa okadar iyi intihap riski azalir ama istersen onu cikar normal hizma tak cikardiktan sonra orayi temizle biraz

0|0
    0|0
    • Bu hızma çok büyük kendi aldığım küçücük pıt diye giriyor delik küçülürse diye şüphe ediyorum, 1-2 gün daha bekleyip öyle yaparım ^^

Yükleniyor...