Evlendikten sonra kiskancligi artti:( (mantili her yoruma+1 puan)

nisanliyken cok yakin degildik nadir gorusuyorduk ama boyle kiskanc degildi ayni kiyafetleri giyiyordum gomleklerimin yakasi ayni sekildeydi ama simdi kiskancligi artti hatta ve hatta evlendigimiz ilk zamanlara gore daha da artti gomlelerimin yakasini goruru br sey demezdi simdi mutfag gelip dugmemi ilikliyor yok dugme diktiriyor aniden kizdi dugme dikmicek misin simdi egiliceksin falan bir sey olucak dedi herkesin icinde cok mahcup oluyorum. acik bir elbiseyi elimden geldigince kapatmaya calistim kollari acik diyor adam baskici oldu sonrada 45 gun oldu evleneli su 2 haftadir neredyse boyle artik telefonumu daha si kurcaliyor eskiden baktiginda bile rehbere cok detayli bakmazdi simdi iki gunde bir rehber arama kaydi mesaj her seyi kontrol ediyor oyuncuy bile kiskandi su diziyi izlicem oyunculari sunlar dedim adami ovmedim bile kizla birlite kim oldugunu anlattim.nah bakarsin sen zor bakarsin o diziye oglna icin mi izliceksin bitti artik bakmayacaksin o diziye dedi sacma bir sey icin bagirdi sonra sinirlendi daha cok bir kere de bir oyuncuyla dalga gecti onun a dalga gecme bir suu hayrani var dedim.sende mi hayranisin dedi ban ?bende hayir dedim idtersen ol seni su balkondan tutup asagiya atarim senin zaten boyle sacmaliklarin var deyip duruyor bir sey oldu bu adama gelinlik secerken bile straplez giyip prova yapiyordum o kadar erkek vardi hic bir ifade degisikligi olmuyordu hatta kiskanc olmamais dikkatimi cekerdi bu konunu uzerine giderdim bir sey demez yapmazdi gecen gun bile futbol acti basimi cevirip baktim ne bakiyosun sen futbolu napicaksin 22 adama ne bakiyorsun falan dedi bu sakaydi tabi ama tuhaflasti acaba sebebi nedir evlendi gercek yuzunu gosterdi demeyin onu zaten biliyorum baska konularda gercek yuzunu gosterdi ama bunun onunla alakasi yok nedne boyle oldugunu cok merak ediyorum

Güncellemeler:
gece kalktim kiz kardesime mesaj attim ne yaptin simdi sen kalktin dedi mesaj.attim dedim kime dedi kiz kardesime dedim sustu..bir kere yatakta telefne bakiyordum arkasini donup yatmisti bir den yaklasti aniden telefona saldirdi ne yapiyorsun diye bende oyun oynuyordum ne yapiyorsun dedi bakti ama sende telefon uyok soyle tutuyorsun yok boule tutuyorsun falana diye bahaneler uydurdu... kusura bakmayin aklima geldikce yaziyorum
biz yeni evliyiz ama cinsel uyumu yakaldik o cok zevk aliyor ilerleme kaydediyoruz her seferinde daha cok zevk aliyor acaba zevk aldikca duygusal olarak baglanip daha da sahiplanme duygusuna mi kapiliyor acaba aklima simdi bu geldi sizcede olabilir mi
aklima geldikce yaziyorum artik beni kisitlamasinda korkuyorum saclarimin rngini degidtirmemi istiyor sari sacliyim cok dikkat cekiyor diyor bir kere de alisverise gittim neler yaptin aldin dedi anlattim bir sey diyen falan olmadi degil mi dedi bende guldum kim ne diyebilir ki dedim ..ne bileyim ben dedi.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben evlenmesemde kıskancım evlensemde kıskanç olurum ya evlenince hiç değişecek değilim ama var öyle yapanlarda sorun uzun ya kardeş

1|0
    0|0
    • evet ama ilk zamanlar bu kadar belirgin deguldi sebep ariyorum ben

• biz yeni veliiz cok sik seks yapmiyoruz ama yapinca iyi yani zevk aliyoruz ozelliklede o her seferinde daha da iyiye gidiyor acaba bu zevk aldikca beni daha da mi sahiplenme duygusuna mi kapiliyor aklima bu geldi simdi olabilir mi

• kal sağlıcakla beni ilgilendirmiyor s*xs yaptın ya k.bakma yanlış cevap vermişim

Erkekler Ne Diyor 10

• kendine güvensizliği var sanırım. biraz kontrol et ne cıkacak. böyle davranmasının nedeni sana karsı yetersiz olduğunu düşünüyor olmalı.

1|0
    0|0
    • kendine guveni yuksektir aslinda ki tip olarak falan da yakisikli yani uzun boylu fizigi yerinde yakisikli bakimli ama bilemedim

• Bu dediklerin normal aşırıya kaçmadıktan sonra olması gereken bu sen zaten eşine güven verirsen bir zamadan sonra bırakır bunları yapmayı

1|0
    0|0
    • ben ona guvenmiyorum acikcasi

• Kısasa kısas ;)

• aynen:)

• AŞK Abdes gibidir süpe girerse bozulur

1|0
    0|0
  • Du bu daha bişi değil, sanırım yeni evlisiniz, bırak sadece kıskançlığı daha bir ömür bilmediğin birçok huyu ortaya çıkacak. Şimdiden bu kadar yakınman bu evliliğin fazla gitmeyeceğini gösteriyor... Bari sonu hüsran olmaz inşallah...!

1|0
    0|1
    • gercek yuz olayi degil sonradan boyle oldu yakinmadan kastim merak ediyorum

• kocana helal olsun diyorum adammışş...yaptıklarının hepsi doğru...seni sahipleniyor işte...bende ondan farklı olacağımı düşünmüyorum...İstersen eksile umrumda değil...

1|0
    1|0
    • ama telefon konusunda yaptığını doğru bulmadaım güvenmezsem zaten evlenmem..güvenmiyormusun dedirtecek hiçbişi yapmam...

• ya evlenene kadar onu çok sevdiğin kaybetmekten korktuğun için tam olarak karakterini belli edemiyorsun işte...

• gizleyip belli etmemek degil ben cok dikkat ediyordum kiskanc olup olmadigina yani bir insanin hareketlerinden konusmalarinda anlarsin ben onu deniyordum bile bir ortamda daha farkli davrandigim oluyordu bu adamda tik yoktu evlendik yine oyle degildi 45 gun kadar oldu evleneli su 2 haftadir boyle hatta 2 hafta bile olmadi galiba daha kisa bir suredir boyle ben kabul ediyorum sonra degistigini bazi konularda ama bu konuda degil

• Güzelsindir,dikkat çekiyorsundur,abaza erkeklerin sana yiyecek gibi baktığını farketmiştir,bir şey olmuştur ve sana olan güveni biraz sarsılmıştır bu yüzden aşırı kıskançlık gösteriyordur..ayrıca,tabi çok aşırı olmadıkça kıskanmak hastalık değil,kıskanmamak hastalıktır.güzel karısını açık saçık giydirip abazanların bakışlarını üzerine çekmesi kimin hoşuna gider ki?

0|0
    0|0
    • evet bende senin gibi dusunuyorum kiskanmamasi sevmdigini gosterir ama baski uygulamasi ve kisitlamasi hic hos degil kisitlandigimi dusunuuyorum sac rengini degistirmezsen bir yere gidemezsin sonrada ben niye gezmiyorum deme diyor vs iste guncellemeleri okuduysan gormussundur diziye baktirmaycakmisbaksam kavga cikar eskiden sormustum baktirmamazlik degil ama huzurumuz kacasr demisti neler diyor

• Evet malesef aşırı ve anlamsız kıskançlıklar yüzünden kavga çıkması kaçınılmaz.benim eşimde çok kıskançtı,ben uyurken elbiselerimde saç teli arardı. bir keresinde bana bakan bir kadına saç baş dalacaktı az daha:)bende kıskancım ama eşime güvenim tamdı.birazda ayartılacağından ve onu aldatacağın korkusu oluşmuş sanıyorum.onu sevdiğini belli etmekten çekinme zamanla normale döner umuyorum.

• umarim.:)

• Erken yaşta evliliğin sonuçları.

1|0
    0|1
    • ben 19 o 27

• Sen erken evlenmişin işte 30 la 38 i anlarımda 19 la 27 çok farklı birşey 50 milyarlık arabada 1 milyar indirim yaparım ama 5 milyarlık arada 1 tl bile indirim yapmam sen çocuksun o olgun.

• aşırı kıskanclık ozguvensızlıktır.

1|0
    0|0
    • hayir aksine ozguven icok yuksektir onun kadar kendine guvenen insan azdir ki haklida tip olarak yakisikli bir kocam var fizigi duzgun yuzude guzel allah icin karizmarik falan bakimlida

• güzelim sen beni tarif ettin sözlerinle özgüveni olan adam kıskanmaz sen nedersen de boş konuşuyosun

• bende kiskacim ama ozguvenim yerinde bence oyle degil herkeste cok begenir onu ozguven sorunu yok onun hatta sinir oluyorum bu kadar ozguvenli olmasina

• tahminimce cinsellikte yetersiz olduğunu düşünüyor ve kendine güvensizliği doğdu bu şekilde ona tatmin olduğunu göster ona kendine güvenmesini öğret derim ben

0|0
    0|0
  • Ya arkadaş siz kızlar ne pis varlıklarsınız bea, utanmasanız burdan yardım isteyip gelin spermlerimi temizleyin diyeceksiniz...!

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• artık iyice kadını olarak görüp sahiplendi ama cok abartmıs ya o ne öyle zehir eder hayatı adama öylesi canm ay korktum şimdi benimkide hiç kıskanç değil evlennce böle oluyomus :D aklıma sen gelirdin yok anam onun içinde varmıştır bir insan bu kadar değişemez evlenene kadfar ayıya dayı demiş sadece o kadar

1|0
    0|1
    • kesin kıskanç olmayanlar evlenince kıskanç olacak diye bir kural yoktur ya. kesin daha önce soğutmamak için içinde tutmuştur bu huylarıını

• Aşırı kıskanç olmuş :\ Yardım alsın olmaz böyle :\

1|0
    0|1
    • her an degil ma yeri gelince boyle yapiyor:(

• puf kötüymüş evlilikten bir kez daha sogudum şu an

1|0
    0|1
    • evlenme hic bir numarasi yok valla

• Bi piskoloğa görünün bence yanlış anlama beni ama o kadar haberlerde görüyoruz kısnkançlıktan eşini bıçaklayıp öldürenler bile var. Sana zarar vermesinden korkuyorum kıskançlığı yüzünden.

1|0
    0|1
  • genç ve güzelsiniz galiba ondan :) alışmaya çalış takma bence o kadar.seven insan kıskanır

1|0
    0|0
    • hakli olabilirsin ama bu bir yonde iyi oluyor;) kendisine dikkat ediyor bir defa sicaktan baska odaya gitti benimde uykum kacti geldim geri gittim telefonumu aldim bir baktim geri geldi yanima nedne geldin dedim bilmem rahat edemedim dedi falan dedi ;)

• teşkkr ettm :)

• rica ederim;)

• artık sen onun helalisin daha çok sahiplenme duygusu kabaracak eminim sana sevgisinden böyle davranıyor ama sen onun eşisin saygısızlık yapması sana çok yanlış mesela diziden bahsetmişsin saygısızlığına bir örnek bunu konuşarak çözmeye çalış aranızda bir güven sorunu mu oldu yakınlarda belki değişim sebebide ondan olabilir senin başkasıyla konuşmanı felan belki duyuştur ne bilim bu tür şeyler canm

0|1
    0|0
    • hayir boyle bir sey olmadi olmayacagini da bilir aslinda ban ahep derdi ben sana her konuada guveniyorum diye bir kere sordum sen bana guvenmiyor musun yoksa dedim guvenmemek degil de ne bileyim iste dedi. ne bileyim derken dedim sende tel.i soyle tututuunn boyle tuttun dedi

• olabiir haklis olabilirsin aslinda

• bı dene canm bunu duruma gore yaz fikir istersen duruma gore yardımcı olmaya calısırım

• kıskançlıkları biraz fazla fakat sevdiği için yapıyor evliliğiniz biraz geçsin zamanla düzelir

0|1
    0|0
Yükleniyor...