Masajla vücut şekillendiren yerler arıyorum

Selamlar,

göğüsleri sıkılaştıran popo büyüten hatta çatlaklardan bile masajla kurtaran yerler varmış. nererlerdir buralar?

Güncellemeler:
dalga geçecek olanlar cevap yazmasın!

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Masaj bağışıklık sistemini güçlendirir,Kan dolaşımını düzenler, Metabolizmayı hızlandırır, Sindirim ve Boşaltım sistemine yardımcı olur, Yağ yakımını hızlandırır, Ödem ve toksin atılımını sağlar, Kasları gevşetir, Uyku düzenine yardımcı olur, Stres ve yorgunluğu giderir. (alintı) bu yuzden söylediğin etkileri masajla değilde baska birseyle elde edebilirsin. Birilerinden duydugun veya söylenti ise gercekliği yok.

0|0
    0|0
  • Şimdi fizik olarak dış yüzeyi masajla hallettiğini farz edelim. İç organlar yağlanmış olarak kalacak masaj ile yapılıyorsa bile iç organların yağlı olmaması bence çok daha önemli spor yapmalısın;

Kan dolaşımın hızlanmalı, vücut sıcaklığın artmalı, metabolizman hızlanmalı ki organlarının çevresi yağlanmaktan kurtulsun dış görünüş buna paralel gelişir zaten tembellik yapmayınız ..

1|0
    0|0
    • tembellikte kaçmıyorum hem spor yapıyorum hemde sarkmayı ve zyıfladıkça oluşan çatlakları engellemek istiyorum

• badem yağlarını falan sonradan kullandım... işe yaramayınca bıraktım... kansere çözüm bulanlar şuna da bir çözüm bulsalar ya...

• bırakma az az da sürme çok sür :(

• Tembel işi ümitler ... bu cevap ciddidir.

0|0
    0|0
  • Bak burada bir sürü masajcı çıkar şimdi sana sen hiç merak etme , hemde istediğin şekile hemen sokarlar vücudunu

0|0
    0|0
  • Tam yerine geldiniz hanımefendi. Ben Masörünüz Uğur. Her türlü masaj itinayla yapılır. Ama baştan uyarayım masajım alışkanlık yapar :)

0|0
    0|0
  • sen poponu büyütmek istersin bazı erkelerde penislerini :D

0|0
    0|0
  • sevgilin olsun o hareketlerş netten öğren yapsın

0|0
    0|0
  • Ben bizzat home ofis olarak bu işin hizmetini veriyorum.

0|0
    0|0
  • Ne dalga geçmesi çok ciddiyiz.

0|0
    0|0
  • böyle bir şey yok nereden çıkardın

0|0
    0|0

• şekerim bulursan banada haber verirmisin?

0|0
    0|0
  • öyle yerler varsa bende oralarda masör olarak çalışmayı istiyorum...

0|0
    0|0
  • benim ev mesela gelirsen yardımcı olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendin çaba göstersen istediğin sonuca daha çabuk ulaşırsın

0|0
    0|0
    • hangi yöne nasıl masaj yapacağımı bilmiyorum :( nette bir şey bulamadım...

• yok spor yapabilecek durumdaysan kendin yap demek istedim

• evet antalyada var :)

bende antalyadayım bende duymustum ama pahalıydı sankı gecen sene arastırmıstım

0|0
    0|0
    • istanbuldada olsa keşke:( senden bir istekte bulunsam? sen biraz daha araştırabilir misin yakın çevrende tanıdıklarına sorsan?

• tamam sorabılırım sorun değil birazdan ogrenırım de? buradan mı yazıym ekleyebılırsın benı ?

yanı eklmek istersen oradan knusurz ?

• gönderdim canım

• var mıymış öyle bişey

0|0
    0|0
    • ben çok ciddiydim

• yok sana değil lafı diğerlerine...evet biz bir arkadaşlar yıllar öncesinde araştırmıştık ama antalya gibi bir yerdeydi sanki

• varmiymiş öyle birsey nerden duydun ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...