Biz henüz nişanlıyken bile bu kadar sıkıyorsa evlilikte bana eziyet eder dimi ?

1 kere arıyor acmayınca 2.de bağırıyor kavga ediyoruz. kuzenlerimle bile dışarı cıkmamı istemıyor. sadece onun istedikleri olsun istiyor beni seviyor ama cok sıkıyor . evlenınce düzelir mi yoksa daha mı kötü olur ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıyor çunkı çok sevıyor ondan merak edıyor yoksa ezıyet degıl evlenınce daha rahat olur cunkı artık onunsun onlasın hep onla olacagın ıcın rahatlıycaktır

2|1
    0|0
    • bunu bazı kızların kafasına sokmak lazım

• bir insanın üstüne bu derece titriyorsa adam gerçekten seviyodur korumak istiyodur sen sen ol devam et

• Kuzenleriyle bile dışarı çıkmasına izin vermeyen adamda psikopatlık vardır

kendine güvensizlik vardır, hadi en fazla, çıkınca haber ver, eve geldiğindede haber ver fazla gecikme denir, bırakın şu sevgiyi kıza şimdiden hapis hayatı yaşatıyor.

Erkekler Ne Diyor 14

• aynı ben, biraz daha sıkı bu elemen

2|0
    0|0
  • Bu durum hiç ama hiç iyi değil

Tamam biraz kısıtlama olur sevdiğinden kıskandığından ama, kuzenlerle bile dışarı bırakmıyosa, bu erkeğin ne kendine güveni var nede sana, gör bak yarıb bigün evlenince tlfnunu bile kurcalar kimle konusuyosun, dışarıya adımını attırmaz, inş olmaz ama öyle manyaklar varki eşinin üzerine kapıyı kitleyip işe gidiyor adam, bildiğin hapis hayatı, iyi düşün taşın, evlendikten 2 ay sonra boşanmaktansa nişanın şimdiden atılması daha hayırlı olur...

1|0
    0|0
    • telefonumu kurcalıyor zaten . sende benımkıne bakabilirsn diyor. ben hiç bakmadım ama. tamam hklısın

• Yaşın da çok genç, nişanlısın. Belki söylediklerim hoşuna gitmeyecek ancak daha kötü bir duruma dönüşebilir. Dikkatli ol.

1|0
    0|0
  • Afedersin evlenince ağzına sıçacak senin haberin olsun bizim bir akraba da böyleydi sonra kıskançlıktan işe gidince kadının üstüne kapıyı kilitleyip gidiyodu camları bile çivilemişti cama çıkmasın diye.

1|0
    0|0
  • 18 yaşında nişanlısın kolay gelsin bacım

1|0
    0|0
  • daha kötü olur bence

1|0
    0|0
  • Ben de çok kıskanırdım ilk eşimi, sevgilin gibi. Ama evlenince durum değişir, daha kötü olmaz, düzelir merak etme.

1|0
    0|0
  • bence evlendikten sonra seni daha çok sıacak diyue düsünüyorum

1|0
    0|0
  • sevdiğinden dolayı kıskanıyor seni hep yanında olmanı istiyor evlenince bişeyciği kalmaz

1|0
    0|0
  • düzelmez tatlım düzelmez...

1|0
    0|0
  • Düzeleceğini zannetmiyorum da senin elemanın ciddi cinsel sıkıntıları olursa şaşırma benden söylemesi

0|0
    0|0
    • Kıskançlığın 2 türü vardır bence

Birinci ortada hiç bir şey yokken kıskançlık ki bu kötü olan.

Daha çok asosyallik ve kendine güvenmemekten gelir.

Erkekler yatakta kendine güvenmezlerse eğer partnerine asla güvenemezler ya ben onu tatmin edemezsem de başkasına kaçarsa diye. Bir de dediğim gibi asosyallikten olur bu çünkü etrafında az kişi vardır ve az kişinin olduğu ortamda muhabbetler hep aynı eksende ilerler bu yüzden de deli kıskançlığı başlayabilir. Bu kıskançlık değil kıskaçlık gibi

• anladım teşekkür ederim

• kötü olur. ayrıl gitsin

yaşlar kaç?

0|0
    0|0
  • yandın sen amk

1|0
    0|0
  • adamın derdi sevişmek sevişmek için evleniyor seninle işte

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ayak bile yıkatır la

1|0
    0|0
  • bune yaa:S

kurtul ondan ya da düzgünce konuuşşşş

bağırıp çağrp durmasın sana

1|0
    0|0
  • Çok kötü,mahvoldun :/

1|0
    0|0
  • işin zor allah kolaylık versın

1|0
    0|0
  • çok saçma bu hareketler, durumdan hoşnut olmadığını belirt

1|0
    0|0
  • bence evlenme konusunu tekrar düsün daha cok gencsin onun seni sevdigini bilsende sonucta bukadar üstüne gelmesi hosuna gitmiyor sana güvenmesi gerek güvenle kiskancligi birbiriyle karistiriyo

0|0
    0|0
  • onunla bu konuyu konuş bence böyle devam etmemeli en azından biraz daha gevşetmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...