Etrafınızdaki insanların mutluluğu için, kendi isteklerinizi engeller misiniz?

Etrafınızdaki insanların mutluluğu için, kendi isteklerinizi engeller misiniz? Bu tutumunuzdan hoşnut musunuz?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• eyer benim mutlu olmagim etrafimda ki bir cox insanlari mutsuz ediyorsa o zaman kendi mutlulugumu feda ede bilerim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Asla! Çok da hoşnutum böyle yapmaktan..

Kimseden fayda yok çünkü..

Geçen denizdeydim mesela, az kalsın boğuluyordum, zaten yüzmeyi çok bilmem, etrafta dolu insanlar vardı ama kimse tutup kurtarmadı mesela.Kendi çabalarımla kurtuldum.Böyle insanlar için de hiç bir şey yapmam.

0|0
    0|0
    • Bu gibi boğulma durumlarında hemen beni ara:)) Uzmanım bu konuda...0533...7

• Beni sev ne olur...Yalvarıyorum sana...Güle güle ...sen gidiyorsun şimdi...

• Salak ya.Zaten kafam bozuk, gelmiş espri yapıyor.Espri yapılacak yer var.

• Bu yuzden degilmi terketmeler yalanlar ihanetler? Insan once kendini dusunmeli ne kadar tolerans okadar zarar. Az soz dinle bolca huzurlu yasa

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum..başkaları benim mutluluğum için bir şeyler yaparsa anca o zaman..

0|1
    0|0
  • asla, önce ben

0|0
    0|0
  • hayır benim mutluluğum daha önemli

0|0
    0|0
  • O insanlarin kim olduguna bagli.

0|0
    0|0
  • Genellikle evet.. Tutumumdan hoşnut olup olmamam karşımdaki kişiye göre değişiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayır benim hayatım düzene girmişken o kadar zamandan sonra

kimse için fedakarlık yapmam, her yapışımda kötü olan ben oldum, ben geri kaldım hayata ilerlemekten her konuda, iş güç vs

0|1
    0|0
  • Engellemem

0|0
    0|0
  • zaman zaman engellerim, çünkü fazlasıyla insancılım :)) ne diyordu Muro: nalet olsun içimdeki insan sevgisine :))

0|0
    0|0
  • Engellerim. Bir kişinin mutluluğundan daha önemli çünkü

0|0
    0|0
  • Engellerim. Değilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...