Yüzümüzdeki siyah noktalardan nasıl arınabiliriz?

Yüzümüzdeki siyah noktalardan arınacak hangi marka peeling yada hangi yüz temizleme ürünleri iyi ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Yağlı yemeklerden, abur-cuburdan uzak dur kendi kendilerine geçeceğini göreceksin.

0|0
    0|0
  • yüzünü hergün sabah ve akşam yeşil çam sabunuyla yıka. haftada 2 3 gün zeytinyağlı kil sür yüzüne. ( kili hazır alma kendin hazırla evde.) 1 hafta dene aşırı derece faydasını olduğunu göreceksin yüzün nasıl pak parlak oluyor. yüz temizleme ürünlerini kullanmana gerek yok kimyasal şeyler kullanma.

0|0
    0|0
    • Ben temizleyici olarak sebamedin sabununu kullanıyorum cokda memnunun kil maskesni denicem .d.d bu arada kızlara bakımlı derlerdi siz massallah kızları gectnz .d.d.d

• erkek kardeşim bu- dediklerimi yapıyordu hep liseye giderken. siyah noktalara ve sivilcelere karşı etkisini gördü. şimdi üniversiteye gidiyor hala yapıyormu bilmiyorum.

• ozel urunlere para vermene luzum yok, buhar makınaları var en guzel tedavı yontemı oldugunu soylemıstı bır arkadasım:) yuzune buhar verıodu :) sonra da guzelce cılde ıyı gelen bır sabunla yıkıyordu...

0|0
    0|0
  • Eczanelerde siyah nokta bandı varmış ben hiç almadım ama iyi diyorlar.

0|0
    0|0
  • maybelline nin var yeşil bir peeling siyah noktaları temizliyor

0|0
    0|0
    • Memnunmusun peki tertemz yapıomu ? Bide fiyatı ne kadar ?

Kızlar Ne Diyor 4

• Clean&clear kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Clean & Clear Siyah Nokta Temizleme Losyonu iyi geliyor.

Bir de sıcak su buharı gözenekleri belirginleştigi için içerideki siyah noktaların dışarı çıkmasını saglayacaktır. Ama kalıcı en güzel çözüm sabun ile yüzü sık sık yıkamak

0|0
    0|0
  • siyah noktalar için bantlar var onlardan deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • peeling

0|0
    0|0
Yükleniyor...