Bu çocugu arıyorum . ad soyad ve yerini bildiğiniz bir insan nasıl bulunabilir?

denizde tanıştık gördüğüm en kibar en yakışıklı erkekti . çok konuşmaya fırsat bulamadım çünkü babamlarlar beraber denizin içindeydik . bu cocuk önce babamlarla muhabbet kurdu sonra beni çok begenmiş olacak ki benime konuşmaya çalıştı . bende konuştum çünkü çook begendim . ad ve soyadımı ögrendi . bende onunkini . numaranı aklımda tutabildiğim kadar tutmaya çalışırım dedi verir misin dedi bende numaryı tutabilecegini sanmıyorum e posta adresimi vereyim dedim verdim . çocugun adından bilinmeyen numaralardan sordum 20 tane numara çıktı faceden arıyorum bulamıyorum . bir kişinin ad soyad ve yerini biliyorsanız ne türlü ulaşırsınız? bizim şehir farklı ve akşama dogru evimize geldik . biz arabaya binene kadar beni takip etti .

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• tc öğrene biliriz de bunu yapamam ki gizli hastanden öğrene bilirdik ama yasak işte

0|0
    0|0
  • Sen zaten e-mail adresini vermişsin. O sana ulaşacaktır.

0|0
    0|0
    • 2 gün oldu ne bekliyo ki acaba

• vazgeçtiğini sanmıyorum zaten övünmek gibi olmasın ama ben de çok güzel bir kızım . hem biz binip gidene kadar arkamdan takip edip baktı sürekli . mailimi mi unuttu acaba :( ad soyaddan numaramı bulsa bari

• Sebep her ne olursa olsun, senin onu ciddiye aldığın kadar, o seni ciddiye almamış maalesef. Bak sen adını, soyadını, adresini unutmamışsın. Çünkü ciddiye aldın. Ama o sana ulaşabileceği tek bağlantıyı, mail adresini unuttu.

• o çocuk benim :P :P :P

0|0
    0|0
  • ah ahh yaz asklari, ben de hala orta2 nin yaz tatilinde gordugum o kizi ariyorum adi meltem di

0|0
    0|0
  • Gazeteye ilan ver

0|0
    0|0
  • ben de seni arıyordum.

0|0
    0|0
  • Ben bulurdum da uygun olmaz :D

0|0
    0|0
  • 11880 11818

0|0
    0|0
  • onun niyeti seni yataga atmak :D

0|0
    0|0
  • ysk.gov.tr'den seçmenlerin hepsinin adı soyadı adresi bulunuyor bir bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer senden gerçekten etkilendiyse o seni bulur sen uğraşma derim bir erkek seni bulmak istiyosa bulur.

0|0
    0|0
  • 11880 e ad soyad yaşadığı yeri söyle tel no veriyorlar..

0|0
    0|0
  • mail adresini vermişsin işte mail atar o kadar beğendiyse sen neden araştırma peşindesin boşver..

0|0
    0|0
Yükleniyor...