Uçak Biletleri Fiyat

Otobüs bilet fiyatlarını gözönüne aldığınızda uçak biletlerinin fiyatları ne olmalı ki otobüs yerine uçakları tercihleri edersiniz ? Burada cevap yazarken şehirler arasındaki otobüs bilet fiyatını yazın ve istediğiniz uçak bilet fiyatını yazarsanız sevinirim.

Mesela İstanbul - kars, otobüs bileti 100 tl iken uçak 130 olursa uçarım gibi cevaplar bekliyorum.

Güncellemeler:
tartışma değil de sadece mesafelerin karşılaştırılması ve sizin beklentinizi yazarsanız çok seviniri. güncelleme için özür dilerim ...
bu tez için yaptığım bir araştırma arkadaşlar. hazırlayabilirsem online anket hazırlayacağım. ilginize tekrar teşekkürler.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• 70 bilet 70 vergi olunca çekilmiyor. Vergiler yarıya ındırılse tercıh edılır. Ama onceden alırsak ucuz oluyor ıstanbula 50 tlye gıttıgımı bılırım.

0|0
    0|0
    • uçakta satılan yemekler cok güzel lan. Ama pamukkale otobuslerınde dagıtılan hazır sandvıcler de super.

• Abartma huyun hiç yoktur en çokta bu huyunu severim :) benim cevabım altına yaz uyuzzzzzzz

• :DDD deli yaa dandik peynirdir kesin :DD

Kızlar Ne Diyor 2

• Uçak biletleri artık eskisi gibi değil, uygun çoğu zaman otobüste geçirilecek vakit de düşünülünce daha ucuza geliyor

0|0
    0|0
  • bilet erken alınırsa ucuza bulunabilir ama fiyatlarını sürekli ucuz tutan uçak firmalarını tercih etmem..

0|0
    0|0
    • Neden? ucuz olursa kaza riski mi var :))

• o firmaların uçakları genelde thy nın elden çıkarttığı uçaklar oluyor

• Biliyorum Thy ile Ukrayna ya ilk gittiğimde uçaktan çıkan tıkırtılar ve motordan gelen ses bana düşmezsek iyidir dedirtmişti :))) Sonradan hep Aerosvit ya da onların havayollarıyla uçtum aynı tip uçaklarda ses yoktu.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ankara ya Varan la 54 tl ye giderken uçak 114 tl olursa yuh derim. Zaten havaalanına git bekle uçağa bin in çık 4 saat geçti eeee

0|0
    0|0
    • cidden bak belki bana buyuk geldı o tost. Ama bıtmedı. Tahıllı ekmegı vardı. Icınde peynır salam falan koymuslar bır seyler xd. Peynırı ucuz olmalı kı bol koymus peachler.

• istanbul alanya otobüs bileti 75 tl ucak bileti 6 ay öncesinden alırsan 40-50 tl arası son bir ayda alırsan 200 tl den aşağı bulamazsın.

0|0
    0|0
  • istanbul Ankara 45 tl otobus ucakta 45-100 arası olabilr

0|0
    0|0
Yükleniyor...