Kadının gücü hiçbir zaman erkeğe yetmez mi?

Kadın erkeğe karşı direnemez ona karşı koyamaz mı? Güç farkı çok mu fazla? Lütfen atıp tutmayın güvenilir cevaplar istiyorum. Bacak arasına vurmayla ilgili şeylerden de bahsetmezseniz sevinirim ben gücü soruyorum. Teşekkürler şimdiden.

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• İki tarafında saf gücünden bahsediyorsak yaratılıs bakımın erkek daha güçlüdür fakat sonraki değişim ve gelisimde isler değişebilir ve bireylere kalır direnmekten kastın bir kavga filan ise karsıdakininn gücünü 2 hareketle karsıdakine döndürcek teknikler mevcut yani hersey kendini egitebilmekte işin zihin tarafına geçersek kadınlar erkekleri parmagında bile oynatabilir yeterince zekiyse fazla değil sadece yeterince zekiyse asılmaz denilen toplarla tüfeklerle asılmaz denilen surları iki dk sohbetiyle kapıdan girebilcek durumdadır :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• kas gücünden mi bahsediyorsun ?

0|0
    0|0
    • Evet

• erkekler her zaman avantajlıdır. bunun nedeni hormonlardan dolayı. spor yapan bazı kadınlar bu acığı bu hormon takviyesi ile kapatıyorlar.

• Kadının gücü her zaman erkeği ekarte edebilir. Kadın bunu kullanmasını bilmiyorsa ezilir. Aksi halde erkekten güçlüdür. Sadece gerizekalı olduklarında erkeğin egemenliği olur. Toplumumuzda da çoktur.

0|0
    0|0
    • Bak o konuda haklısın bence de aptal kadın sayısı çok ülkede.

• Şaşırdım

• Fiziksel olarak genelde erkekler kadınlardan güçlüdür. Ama genede kişiden kişiye değilebilir. Bir erkekten güçlü bir bayanda vardır fiziksel olarak. Örneğin benim bir kız arkadaşım var boyca hemen hemen aynıyız ama güreştiğimiz zaman beni rahatlıkla yeniyor kendiside kilosu filan normal yani sporda yapmıyor..

0|0
    0|0
  • Kadinlar narinler fiziksel olarak evet bir erkege gore daha zayiflar ama beynen daha guclu kadinlarinda oldugu bir gercek.ayrica bir kadin isterse hemen hemen her erkegi muma cevirebilir.

0|0
    0|1
  • Erkek kadından fiziksel olarak güçlüdür.Ne olursa olsun. Hatta sana şöyle söyleyeyim. Eski sevgilim 70 kiloydu 180 boyu vardı ve kick bokscuydu. Ben o sırada ondan zayıftım. Ama bileklerim güçlüdür. Bana vurmaya kalktı kollarından tuttum uzaktaki koltuğa fırlattım. Kollarını kelepçe gibi kapattım. Pes etti :) O bile o halimle brni yıkamadı :) Şimdi vücut yapıyorum ve fit haldeyim :)

0|0
    0|1
  • savunma sporları işe yarar ama ortalamada erkek fizik olarak güçlü, yine de kişiden kişiye değişir durum.

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir güç olayı genelde bayan gücü daha az olarak görülür ama acıya dayanma güvü olarak bayanlar daha güçlüdür

0|0
    0|0
  • Bayanlar narindir , zayıftır. Yani onların yaradılışı bu şekildedir. Onlara karşı her hangi bir güç sarf etmek zaten hiç doğru olmaz. Fakat erkek bayanların tam tersine iri,kaba,güçlü bir yapıdadır. Bunu kullanan bazı insanlar karılarına şiddet uyguluyor. Bknz; Dayım. Karısını çok döver. İçim acır ama bir şey diyemem.

0|0
    0|2
    • Yengen de sandalyeyi kafasına gecirse keşke dayının

• Ayrıca merak ettim de bu yoruma -1 veren vatandaş kim? :))

• Benim işim olmaz

• kontrolsüz güç hiç bir işe yaramaz teknikle birleşirse yüksek ihtimal kadının gücü erkeğe yeter (bazen)

0|0
    0|1
  • Bilim Teknik dergisinde okuduğuma göre erkeklerin gücü, aynı hacimdeki kadınların gücünün 1,3 katıymış. Sadece erkeklerin askerlik yaptığı ülkelerde bu oran 1,5 kata yakınmış.

1|0
    0|0
  • TRT nin bir muhabiri vardı. :D Sporda kas geliştirmede avrupa bir,incisi olmuştu.Evlendiği kişi götü yerse sesini yükseltsin :D o kadına erkeğe yeter ama.Hani bizim toplumuzda kadın ev işleri yapar. Erkeğe laf sölemez gibi şeyler vardır.

0|0
    0|0
    • Kültürü boşver yeter mi yani?

• Biz çok kavga etmediğimiz için o bir kere ayrıca sen sinirli kadın görmemişsin :D

• Eminmisin kardeşimi döven çocugu tekme tokat dövdüm annesi ile babsı geldi eve kapıya tekme felan attılar bir çıktım dışarı kadını tekme tokat dövdüm adam yumruk vurdu az sersemledim ama onu da dövdüm polis geldi felan :D Durumu anlattık karakolda oğlunun gelip ana bacı küfrettiğini öğrenince şikayetçi olmadılar :D

• Erkek amele fıtratıyla yaratıldığı, kadında zerafet için yaratıldığı için fiziksel güç anlamında bu imkansız. Dövülcek biri varsa söyle toplaşalım :))

0|0
    0|1
  • fiziksel güçten bahsedıyorsak yaratılıs itibarıyle zaten bu mumkun degıl..kadınların genelının çok ınce zekaları var zaten güce ne gerek:)))

0|0
    0|1
    • Ama spor yapmayan erkekler güçsüz görünüyor?

• Eksik olma :)

• aman ıkıncı cevaba mutakıp gelecek yorum; bı sen eksıktın:)))

• 10/1 oranında bir fark var, cok nadiren bazı erkelerle boy ölçüşülebilinir ama oda kadının gücünden değil erkegin zayıflıgından kaynaklı

0|0
    0|1
  • fiziksel güç ise tabi kadın erkeğe karşı koyamaz

ama bazı manyak güçlü kadınlar var tabi

0|0
    0|0
  • Olabilir tabiki.

Neden olmasın?

Kız kendini geliştirsin yeter.

0|0
    0|0
  • Anca o iş kadın dövüş egitimi alıp erkek almadıgında belkı degısebılır

0|0
    0|0
  • kadının gücü erkeğe oranla daha azdır. ama her kadının değil.

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin imparatorluk yıkar, Sadece gücünün farkında olan kadın, olmayan kadın vardır.

..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• neden yetmesinki benim yetiyo :)

0|0
    0|0
  • Fiziksel güç evet

Zihin gücü hayır

0|1
    0|0
    • Kadınların beyni erkeklerden daha ufak. Ama boyutlarına oranla daha büyük :)

• fiziksel guc se evet

ama sunuda dusun kadın aklını kullanıp erkegın fızıksel kuvvetını :))) soyle soyluyum en kral aslan süt dokmus kedi gibi bile olabılır :D

0|0
    0|0
  • olay fiziksel ise evet.

0|1
    0|0
  • Body builder kadınların yeter evet :D

0|0
    0|0
  • senle aynı seviyedeki biriyle yumruk kavgası yapacaksan gücün yetmez. erkeklerin kemikleri daha kalın ve daha sert. üstünde az yağ dokusu ve bol kas var. kadınların kemikleri ince kırılga. üstünde az kas çok yağ var. bu durum kadınları daha dayanıklı erkekleri daha güçlü yapıyor.

kadınların alet kullanma becerileri ve dayanıklılıkları ve beden kontrolleri daha iyi olduğundan genelde alet (çift kılıç, mızrak ) falan kullandırılırmış uzakdoğuda.

kendini iyice geliştirenler aşık atabilir erkeklerle sanırım.

0|0
    0|0
    • Aynı seviyede derken?

• nasıl açıklarım bilmiyorum ki :) oldukça farazi bir söylem çünkü.

Yükleniyor...