Herşey karşı cins içinmi?

Bugün işe gelirken dikkat ettim de kadınlar hep güzel güzel giyinmiş saçlar ve makyajlar yapılmış, çoğu vücutlarının güzelliklerini sergileyen kıyafetler tercih etmiş. Şahsen benim erkek olarak saçıma,vücuduma özen göstermemin, bir sürü para ödeyip kaliteli parfümler almamın, güzel kıyafetler giymemin gerçek nedeni kadınlara güzel görünüp onların beğenisini kazanabilmek. Dünyada sadece erkekler yaşıyor olsaydı hiç umurumda olmazdı ne olsa giyerdim :) Kadınların kendilerine bu kadar özen göstermesinin altında yatan da bence kendilerini erkeklere beğendirmek. Erkeklerin bakışlarını üzerlerine çekmekten mutlu oluyorlar diye düşünüyorum. Yoksa bir kadın neden bacaklarını ortaya çıkaran mini etek, göğüslerini ortaya çıkaran dekolte bluz veya kalçalarını ortaya çıkaran dar pantolon ya da etek giysin ki. Yanılıyormuyum acaba. Erkeklerin de kadınlarında güzel görünme çabası karşı cinsi etkilemek için değilmi sizce?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• hayır canım. malesef size erkeklere süslenmiyoruz. kadınlar birbirine süslenir. bak benim elbisem daha güzel. benim fiziğim daha dügün diyerek birdirlerine hava atma şekileridir. açıklaya bildimmi? bir kadın mini etek giyiyorsa karşısındaki kadına "seni çarpı bacak bak ben etek giyiyorum" diye düşünüdürür :D biraz karmaşık ama. evde kaldıysa eğer erkeklere süsleniyodur herkesin amacı farklı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yanlış düşünüyorsunuz kadınlar %90 kendileri ve hemcinsleri için giyinir süslenir bakım yaparlar. %10luk küçük bir kısım karşı cins için olur, kendilerini güzel hissettikleri için giyinir süslenir ve makyaj yaparlar

0|0
    0|0
  • bayan olarak öncelikle kendimi iyi hissetmek için giyinip süslenirim. birine kendimi beğendirmek için değil.

0|0
    0|0
  • Yanılıyorsun..

0|0
    0|0
  • baya kederli yafssssss :)

0|0
    0|0
  • biz kızlar erkekler için değil kızlara hava atmak için süsleniriz

0|0
    0|0
  • başka

dök içini dinliyorum

0|0
    0|0
  • hayatının erkeği her yerde karşına çıkabilir düşüncesi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aslında bu varoluşsak bir harekettir. İnsan beğenilmeyi isteyen bir canlı ve tabi kadınlarda bu daha bir fazla gözüküyor.

0|0
    0|0
  • ne alaka yaa...herkes önce kendisi için süslenir karşı taraf ikinci planda kalır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...