Beyler size soruyorum... Lütfen cevaplayın

Sizce sizi çok seven, gerçekten sizi çok sevdiğine inandığınız, söylediğiniz şeylere inanan açıklaması zor durumlarda bile size güvenmeyi sürdüren saf bir kız arkadaşınız olsa ve ona yaptığınız yanlışlar olsa mesela aldatıyor olsanız, istemediği şeyleri yapıyor olsanız, işte güvenini sarsacak herhangi bir şey yapıyor olsanız onun size söyleyeceği ''sen çok güvenilir bir insansın'' , ''sana güveniyorum'' cümleleri, arkadaş ortamında sizin yanınızda arkadaşlarınıza söyleyeceği güvenilir biri olduğunuza dair cümleler söylese vs. sizin ona karşı yaptığınız yanlışları düzeltmenizde yararı olabilir mi, kendi kendinize kaldığınızda özeleştiri yapıp ''ya ben ne yapıyorum kız bana güveniyor beni o kadar büyütüyor, onu hayalkırıklığına uğratmayayım'' der misiniz? Yoksa takip etmek, tehdit etmek (bak o kızla bir daha görmüyüm seni gibi, gözüm üstünde gibi) araştırmalar yapmak, üzerine düşmek mi gerekir erkeğin?

Yani güvenmeyi seçip bırakmak mı peşini yoksa sürekli tetikte, takipte yaşayıp açığını bulunca ayrılmak mı erkeği kendine getiren?

ve o cümleler vicdan azabı çektirir mi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Az onceki yorumumun senin zekana basit kactigini dusundum, yeniden yazmak istedim.

Dunyayi yoneten kadinlar senin gibilerdir diye dusunuyorum. Bir sorunun var ve istedigini elde etmek istiyorsun, bunu da kadin naifligine zeka katarak basaracaksin gibi duruyor. Bir erkege viclanli olmayi ogrettiginde hayati boyunca suretinin denetimi altinda olacaktir. Takibe kalkip baski kurdugunda, her baskinin isyancisi oldugu icindir ki bastiramayacagin isyaniyla karsilasacaksindir.

1|0
    0|0
    • yalnız şu da var; yaptığı yanlışları gördüğün halde hala onunla birlikte olmaya devam ettiğinde bu sefer nasıl olsa bir şey demiyor diye daha rahat davranıyor erkek. sanırım benim söylediğim yöntem iş işten geçmeden önce olması gerekiyor

Erkekler Ne Diyor 8

• Lan kiyilir mi oyle kiza, saf ve sana guveniyor ve kaybetmemek icin de guvendigini dile getirip seni insan haline getirmeye calisiyor az insan ol der kendine. Olay budur, asiri pislik bir erkek degilse yola gelir eger yola gelmiyorsa korkulacak bir insan modelidir.

1|0
    0|0
  • Erkeğe karşı kurduğun her "o kızla bir daha görmiyim seni" tarzı cümlede onu biraz daha kaybedersin. Anlattığın şeyde her insan öyle bir durumda vicdan azabı çeker.

"Yani güvenmeyi seçip bırakmak mı peşini yoksa sürekli tetikte, takipte yaşayıp açığını bulunca ayrılmak mı erkeği kendine getiren?"

Erkeğe güveniyormuş rolu yapıp peşini bırakmamak en mantıklısı.

1|0
    0|0
  • sen bence çözmüşsün işi, boşuna soruyorsun;)

0|0
    0|0
    • bunu ciddi olarak mı söyledin?

• evet, yazdıklarından hangi fikirde olduğun belli, düşündüğün doğru diyorum:D

• hımm tamam o zaman :)

• okurken vicdanım sızladı resmen :)

0|0
    0|0
  • seven erkek aldatmaz

0|0
    0|0
  • Cümlenin sonunu okurken başını unuttum :D

0|0
    0|0
  • o kızın bana güvenmesi demek sorumluluk almamı gerektirir ama o kızla aramda, resmi bir nikah vs. gibi durumlar yoksa bu gayrimeşru ilişki olur zaten ülkmizde bu normaldir..

O kızı önemsemem için nikahımda olması lazım.. yoksa ona karşı sorumlu falan değilimdir

0|0
    0|0
    • senin vicdan anlayışın bu kadar mı? nikahında değilse sorumlu değilsin.. bir ahını al da bak sorumlu musun değil misin yaşayarak görürsün

• vicdan meseleleri bunlar karışık işler...İlk önce tabi insandır derim karşımdaki vicdanlı merhametlide olmaya çalışırım ama gene tekrar ediyorum o kızdan sorumlu değilim...Onun Nüfusuma alırsam olur.

• Ikisindende biraz olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç uğraşma bacım ya o adam çürük

0|0
    0|0
Yükleniyor...