Yalnızlığınızın nedenini hiç araştırdınız mı ? sizce neden sevgiliniz yok ? :))

diyelim ki yalnız kalmak istemiyorsunuz ama bir türlü kısmet yok sevgili bulamıyorsunuz bunun nedeni sizce ne olabilir ? ben sanırım buldum :)))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• Bugün kızın birisi seni seviyorum dedi döner tekmeyi ensesine indirdim bayıldı ceset torbasına koydum denize attım. ne yapacağımı şaşırdım :))
    0% (0)33% (1)17% (1)Oy Ver
  • Görücü usülü evliliğe karşıyım, arkadaş kızlar beni görüyor vazgeçiyor. Bu işin başka bir yolu olmalı... :)))
    33% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • Bende kervana katılayım dedim. Nefes alsın yeter dedik, Beni gören kızlar nefesini tutuyo mk :)))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Neymiş, biz uyuşmuyormuşuz da tarzlarımız farklıymış. Napim ben de mi tayt giyeyim? :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İnternetten bulduğun kızla olmaz, işyerinden kızla olmaz, mahallenin kızıyla da olmaz, komşu kızı hiç olmaz e be nerden bulucam ben bu kızı,kendimmi üreteyim ? :)))
    67% (2)67% (2)66% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• güven eksikliği.. etrafıma bakıyorum ne kadar yırtık varsa sevgilisi de var demek ki cool olmak şart.. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen tabiki yalnız kalırsın daha kullandığın deyimlerin anlamını bilmiyorsun sana has birşey değil abaza olduğun için kızlar yüz vermiyor:))) çirkinsin :)) kızları aşağılayan yorumlar yazman bu yüzden:)) zeka seviyen düşük olmasaydı açıkça tartışırdın ama zekan olmayınca böyle kaçarsın işte:)) hadi engelle beni hadi engellede bana cevap veremeyip kaçtığını herkes görsün-D

0|1
    2|0
  • İnternetten bulduğun kızla olmaz, işyerinden kızla olmaz, mahallenin kızıyla da olmaz, komşu kızı hiç olmaz e be nerden bulucam ben bu kızı,kendimmi üreteyim ? :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesinlikle c Rambo aynı sorun bendede var

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • bana katlanabilecek herhangi bir canlı düşünemiyorum

0|1
    0|0
  • çevrem yokki sevgili bulsam önce çevre yapmamm lazım ama nasıl ayapacam :(

0|1
    0|0
  • Görücü usülü evliliğe karşıyım, arkadaş kızlar beni görüyor vazgeçiyor. Bu işin başka bir yolu olmalı... :)))

0|0
    0|0
  • Bugün kızın birisi seni seviyorum dedi döner tekmeyi ensesine indirdim bayıldı ceset torbasına koydum denize attım. ne yapacağımı şaşırdım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...