Sanırım bütün erkek milleti adına soruyorum desem yanlış olmaz ;

" Her başarılı erkeğin arkasında , bir kadın vardır. " derler. Doğrudur da eyvallah. Ama başarısız erkeğin geçmişinde yatan " BAŞARILI " kadın ya da kadınlardan niye hiç kimse bahsetmez ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• olumluya bakmak iyidr :D

0|1
    0|0
    • olumlu = işine geldiği gibi ... oluyor sanırım ? =)

• ben cevabımı aldım teşekkür ederim dürüst cevap verdiğin için =) gelip burda yok şöyleydi böyleydi diye savunabilirdin de.

• rca edrm ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ikinci cümleyi anlamadim. Aciklarsan cok sevinicem.

0|1
    0|0
    • her başarısız erkeğin arkasında kocaman bir hayal kırıklığı olan ya da yaşatan bir kadın vardır diyorum. niye sadece iyi durumlardan bahsedip kendinizle övünüyorsunuz , diğer tarafını söylemiyosunuz diyorum.

• Türkcem idareli oldugu icin iki kere okudum - düsündüm ve cevapliyorum insaniz ne demisler nankörle bir söz vardi unutum öyle iste desemde senin soruna pek uymadi gibi geldi bana...

• estağfurullah. şimdi kimseyi bir şeyle suçlamıyorum ya da yargılamıyorum onu belirteyim. sadece iyi bir şey yaptıklarında arkasında duruyorlarsa , kötü bir şey yaptıklarında da arkasında dursunlar diyorum o kadar =) tabi ki insan çiğ süt emmiş , ne yapsa şaşırtmaz o ayrı

Erkekler Ne Diyor 4

• O başarılı kadınların mına koyim.

0|1
    0|1
    • ahah sen de bunu muhtemelen bütün erkek milleti adına söylemişsindir :D

• Bir kadın ortalama 6 erkeğin elinden geçtiğine göre bütün kadınları ele aldım tek başıma yapamam :)

• dur tamam daha ileri gitme. tüy dikme :D

• erkeği hataya götürecek kadındır daha doğrusu kadına düşkünlüktür

0|1
    0|0
    • haklılık payın çok büyük. yalnız taktığım o değil , bu bencillik niye ? övünmeyi biliyorlar ama.

• kardeş gerçek hayatla yüzleşince bana hak vereceksin

• bi yaşamışlığın üzerine böyle konuşuyorsun sanırım. o yüzden çok da eleştirmek istemiyorum. yalnız benim düşüncem bu yönde onu belitiriyorum ;) kolay koaly da değişmez ya düşüncelerim , bakalım.

• bence yanlış düşünüyorlar

0|1
    1|0
    • kardeşim eğri , doğru , yanlış , hatalı ... bunlar tartışılır tabi ki ama o ayrı konu.

• Başarı daha fazla göze batarda ondan

0|1
    0|0
Yükleniyor...