Ölümsüzlüğün Sırrını Buldum Bilim Adamları Yapmayı Deneseler Tutarmı?

uzun süredir beyin kapasitemi zorlayarak ölümsüzlüğün/insanın nasıl ebedi ölümsüz olacağının sırrını buldum,bilim adamları öncelikle insan klonlamak veya beyin nakliyle beden değiştirmeyi uğraşmak yerine kendi tasarladığım proje EÖI-yani ''Ebedi Ölümsüz İnsan'' projesini yapsalar acaba tutarmı?proje şöyle bir insanın beynindeki benliğini veren bölüm bulunacak ve daha sonra bu benliğin saklı olduğu bölüm klonlanarak yaşlandığımızda sadece benliğin saklı olduğu bölüm başka bir beyne enjekte edilecek ve böyle böyle devam edip insanın ölümsüz olabileceği kanaatindeyim sizce projem tutarmı?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ben olmasi icin, saniye saniye ayni seyleri yasamis olmasi lazim ve bu mumkun degil. Kalp nakli gibi dusun, beyin nakli olsa ve benim beynim birine nakledilse o ben mi oluyor, bence hayir. Benim boyumdan bakmiyor, benim gozlerimden bakmiyor, benim ellerimle tutmuyor, benim gucumle sarilmiyor olacak insanlara. Benim gibi oturamayacak sandalyede, benim gibi yuruyemeyecek sokaklarda, Klonlamaya gelirsek, onun benle bedensel benzerlikten baska hicbir seyi ayni olmayacak benimle. Kisaca bir daha olmayacak bu dunyada.

1|0
    0|0
    • 1-senin beynindeki kişi sen olduğun için sensin

2-beynin alınıp başka vücuda takıldımı o kişinin vücudundakide sen olursun

Kızlar Ne Diyor 5

• soru hakkı bitti millet sevinebiliriz

2|3
    0|2
    • :)cevap vermek zorunda değilsinizki neden sataşmaya çalışıyorsunuz onu anlamış değilim.

• @CvipeR endişe etmene gerek yok arkadaşım soruma cevap yazmak istemiyorsan yazmayabilirsin bukadar basit şuandan itibaren engelli listemdesiniz.

• Bu cok iyiydi ama neden engelledin o.O +1

• Ruh olmadan sadece beyinle robot gibi. Olur insan onun yerine robot yapsinlar

0|1
    0|1
  • Sigara öldürür, pepsi yâşatır seni . O zaman pepsi ile sigarayı aynı anda iç. Bi nötrleşme olsun. Ha*ölümsüzlüğü buldum ;) gibi olmuş :)

0|0
    0|0
    • ben çok ciddiyim.

• Şimdi sen geldin bunu buraa yazdın. Evde denemeye calışan vi sürü KS üyesi olucak , bilim adamları bu projeni çalıp indiregandi yapıcak. Sen kapasiteni daha fazla zorlanıp devreleri yakma yat uyu sabah oldu. Sağlam kafa sağam vucudda.

• Nickinin hakkını veriyosun , aferin kardo ..Gidip patentini almalısın .

0|0
    0|1
  • Ölümsüz olmak istemezdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sorun şu ki benlik ette değil eğer öyle olsa idi dediğin olabilirdi beden ölür tüm duygu anılar bir belleğe aktarılır oradan da yeni bedene yüklenir böyle sürer giderdi mesele ruhta...ete benliği veren ruh onu da yapmak imkansız en basitinden bütün organları çalışan fakat bitkisel hayata giren bir insanın anıları duruyor mu o an hayır? bu demek ki hiç bir anı duygu beyinde tutulmuyor..pek anlatamadım bunu yüz yüz anlatmak doğru olurdu aslında

0|0
    0|0
  • Bu zeka seni de korkutmuyomu ? Eğer verimli kullanırsan 62 den tavşan bile yapabilirsin...

Eintein'ın beyni çalınalı seneler oldu bro.. Bi zike yaramadı.

0|1
    0|0
  • Bu projeyi bir filmde gordum ismini cikaramiyorum =)

1|0
    0|0
  • Dostum Ks nin Kemal Kılıçdaroğlusu seni seçiyorum..Böyle proje adamı kaynak adamı ben bu sitede görmedim..

1|0
    0|0
  • inanmak başarının yarısıdır ama bu teorinin gerçekleşmesi çok zor hatta imkansız fani dünya kaderimizde herkesin bir ölüm tarihi var bunu hiç kimse değiştiremez, fakat siz yinede de vazgeçmeyin böyle uğraşları severim belki bir gün keşfedilirsiniz.

0|0
    0|0
    • hatırlarmısın zamanında klonlamakda mümkün değil diyorlardı:) ama şuanda mümkün.

• ben böyle şeyleri çok zor bulurum imkansız hesabı ama ilgim vardır uğraşmam fakat uğraşan adamı severim daha çok yeni fiziksel icatlar üzerine yoğunlaşırım hayatı kolaylaştıracak icatlar :)

• sen buralarda sürünüyosun pampa :)

1|0
    0|0
  • hacı baya zekisinde klonlayacak bedeni nerden bulacaklar

0|0
    0|0
  • çok komiksin her canlı ölümü tadacaktır hadisi-şerif

0|0
    0|0
  • madde dunyasında maddesel bedenlerimizle herşeyi anlayabileceğimzi zannediyoruz

0|0
    0|0
  • Biraz daha zorlarsan beyninde çalışan son bölümde yanacak. Bunlar kolay iş değil evlat zaten böyle bir şeyin olması imkansız.

1|0
    0|0
    • zamanında klonlanmada imkansız diyordunuz:)

• emin ol belki biz göremeyiz ama 2100-2150 arasında doğan yeni nesillerin hepsi ölümsüz olucak bu kesin

• Yav he he

• inançlı insanlar elbet ölümün kaçınılmaz olduğuna inanır

0|1
    0|0
    • bunun inançla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum,1920 li yıllara bak insanlar en fazla 30-40 yıl yaşıyordu şimdi 70-80 yıl öyle değilmi?:)

• insanlar bilim sayesinde ölümsüz olacaklardır.Buh�r�, �m�n, 39; Müslim, Müs�k�t, 107

• ya bırak Allah aşkına bana verdiği kaynağa bak.ben kuranda herkes ölecek diyorum sen bana hala buhari getiriyon

Yükleniyor...