Kızlar hoşlanmadığınız bir erkeğe bakar mısınız?

Ben 29 yaşındayım, işyerinde 36 yaşında bir bayan var, ben onun en yakın arkadaşına aşıktım, kendisine de söyledim pek önemsemedi, aşık olduğum kıza da teklif etmedim kabul etmedi, 36 yaşında dediğim bayan bu durumu biliyor, ve beni gördüğünde çaktırmadan bakmaya çalıştığını fark ediyorum, sizce bana neden bakıyor?

• Senden hoşlanıyor olabilir
    20% (1)33% (2)27% (3)Oy Ver
  • Sana üzüldüğü için bakıyordur
    80% (4)67% (4)73% (8)Oy Ver
  • Diğer yorumlarınız
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu dediğim bayanı karakter olarak oldukça iyi tanıyorum kendisiyle ilgi olmayan nerdeyse hiç bir şeyi önemsemez, bakışı da acıyormuş gibi bakıyor ama anlamlandıramıyorum

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen 7 yaş büyük bir bayan seninle ilgilenmez bence yani istisnalar vardır ama sanmıyorum bence başka bir niyetle bakmıştır.belki onun arkadaşından dolayı sana bakmış ya da birşey düşünmüştür ama ilgileneceğini sanmıyorum. Bence çok umutlanma sonunda üzülebilirsin..

0|0
    0|0
    • ben benden büyük bayana umutlanmadım umutlanmayı da düşünmedim neden baktığını merak ettim

• Sen ondan hoşlanmışsın sanki

• hayır dikkatimi çekti sadece

Kızlar Ne Diyor 3

• Reddedilmeye verdiğin tepkinin ne olduğuna bakıyordur.

Üzülüyor mu, umursuyor mu vs.

0|0
    0|0
    • hoşlandığım kızdan 4 senedir hoşlanıyorum ve 4 sene boyunca hiç bir kızla dolaşmadım ve bunu biliyor

• Uzun zamandır hoşlanıyorsun ve reddedilmenin yıkımı gerçekten büyük olabilir.

Bir kadın bir erkeğe sadece meraktan bakıyor olabilir, altında bir neden aramayın hemen :)

• alışık olmadığım bir durum

0|0
    0|0
  • kadınlar kendilerine ilgi gösteren biriyle ilgilenmeye başlarlar aslında bu herkes için geçerli ister istemez takip etmeye ve bu ilginin devam etmesini istersin. ilgi kesilince de aşık olduğunu sanarsın

0|0
    0|0
    • soruma cevap olmadığını düşünüyorum?

Erkekler Ne Diyor 2

• hoşlanmasa senin dikkatini çekecek kadar bakmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...