Arkadaslar neden böyle fikri olan varsa yazsın lütfen ?

Ben ist. yaşıyorum geçen öyle gezınırken bır cafeden cıkmıstım sıgara ıcıyordum yanıma bır adam geldı ates ıstedı verdım neyse sonra bırınımı beklıyorsun dedı hayır dedım.arabam hemen surda bıraz gezmek ıstermısın dedı ben 20 yasındayım adam 40yasında vardı rahat hayır lan ne zırvalıyosun sen dedım belkı bıraz konusmak ıstersın gel konusalım dedı elımı tutmaya calıstı bende sınırlendım tabı kufur falan ettım gıttım yanı artık kızlara alıstım ama erkegın sarkıntılık yapması ne demek ya sarısın mavı gözluyum acaba oglan gıbımı gözukuyorum anlamadım sert gozukmek ıcın sakal bıraktım oda sarı cıktı degısen bısı olmadı hareketlerımde gayet erkeksı yanı ne yapabılırım arkadaslar neden böyle oldu sizce ?Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Şansını denemiş adam.

0|0
    0|0
    • iyide neden ben bu 2 oldu

• :Dtanımadıgım ınsanlara karsı zaten oyleyım ama bu tarz bısı olucagını hıc tahmın etmıyodum neyse yorumun ıcın tesekkurler

• Ben de anlamam bu 'erkeklik' meselesini o yüzden şöyle yap diyemiyorum. :) Ama yukarıda denildiği gibi organ mafyası da olabilir. Aman dikkat et.

Kızlar Ne Diyor 4

• Haha komik ve vahim bir durum alisman lazim bence

0|0
    0|0
    • Baya vahim

• evette sımdı 40 yasında bı adamın gelıp bana abuk subuk konusmasına gerek yok ortam ıcınde yanlıs anlasılma ıhtımalım var bırde cafe onunde bunları söyluyor ve ınsanlar bıze bakıyor o sırada ondan yanı sınırlendım baya

• Bosver sen adamin arabasina binmedin sonucta:)

• :):)

gittiğin cafelerde sorun olmasın...

0|0
    0|0
  • mavi gozlumu :) Ohaaa.

0|0
    0|0
  • Organ mafyasıdır.

0|0
    0|0
    • o ıhtımalı dusunmedım hıc

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşadığım yerde bir adam vardı.Zengin bir adam.her zevki tatmış o zevki de tatmak istiyorum diye hem para verip hem kendini veriyodu ve bu adamla yatanlar bile oluyodu.O gün kodaman tiplerden iğrendim.

0|0
    0|0
    • Her çeşit insan var allah akıl fıkır versın

• ahhaa

kusura bakma yazım şekline güldüm.

link

böyle bir yöntem deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • al eline bir tespih çeki ver.. ayağına köseli bak yaklaşan oluyormu :)

0|0
    0|0
  • hacı çatık bakışlı ol yani en son o kurtarır durumu seri katıl emsali bakan bir daha bakmasın

0|0
    0|0
    • yok bırader ya mal mal öyle etrafa bakarken motorum var gel gezelım yok arabam var falan fılan 2 oldu bu

Yükleniyor...